Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem felfoghatatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem felfoghatatlan hogy van egy csomó nő és férfi aki nem talál párt?

Figyelt kérdés
Ilyen alapon összejöhetnének itt is :|
2019. júl. 11. 23:48
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
36%

"Ilyen alapon összejöhetnének itt is :|" erre a nem kérek privátot vagy nem ismerkedem szokott lenni a kibúvó, lefordítva csak annyit tesz, hogy "szaros kézből nem kell".

32/f

2019. júl. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
56%

Én már írtam, hogy jöjjenek össze egymással.


Amúgy csak pár kérdéssel lejjebb panaszkodik egy nő, hogy eltűnnek a férfiak ismerkedés alatt...

2019. júl. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
63%
Utolsó ebben az érvelésben az a hiba, hogy ugyan összességében több nő van, mint férfi, fiatal nőből viszont kevesebb van ezért nem jut minden férfinak. Ráadásul egy fiatal férfinak ha hozzá hasonló korú párt akar meg kell küzdenie akár jóképű, jó egzisztenciájú, nagyobb élettapasztalatú, az élet csúcsán járó negyven körüli férfiakkal is. Túl sok férfi pályázik a női populáció egy keskeny szeletére.
2019. júl. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
89%
Szegény női populáció e keskeny szelete. :((
2019. júl. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
90%
Nem baj, majd minden nő 20 éves lesz, ha annyi, ha nem. A 12 éves is azt fogja mondani magáról, meg a 48 is. Aztán ne panaszkodjon senki hogy ki hazudik ki nem. Amíg számháborúztok, kihalna az emberiség. :)
2019. júl. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen, csak neked.

Naív vagy. Nem ismered az emberek életét, sorsát.

2019. júl. 12. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Pont azért nem találnak párt, mert pl. naponta ötször megkérdezi, hogy elhízott, igénytelen, csóró mamahotelesként hogy lehetne 20 éves, 50 kilós, bombázó barátnője. Hiába akarod összeboronálni a kicsit túlsúlyos, kicsit szerencsétlen, kicsit csóringer 30 éves csajjal. Legfeljebb felhúzza az orrát, és közli, hogy ő 35 évesen a szexpiaci értéke csúcsán lesz, epekedni fognak utána a 23 alatti jó nők, inkább kivárja azt. 60 kiló felett a kezükbe nyom egy moslékos vedret és takarodjon a disznó. Idézet a gyakoriról.


Nekem meg az a véleményem, hogy sokan vannak itt, akiknek nem is kell párkapcsolatban lenniük, ugyanis nem alkalmasak rá. Mindkét nemből. Pont az a legjobb, ha maradnak egyedül, és nem kapnak esélyt, hogy tönkre tehessenek idegileg, anyagilag és testileg egy màsik embert.

2019. júl. 12. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

A 2. mondatoddal egyet értek.

Számomra nem felfoghatatlan, mert amilyen társadalmi viszonyokat élünk, szerintem sokan menekülnek egymástól, mert pl.: nem tudják kezelni a másikat.

2019. júl. 12. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem is az a probléma, hogy sokan nagyravágyóak. Tökéletes kinézetű partnert keresnek, míg őket a legtöbb ember talán még bottal sem piszkálná meg. A hozzájuk hasonló kategóriájú embereket lenézik.


Saját példa. Régen szerelmes voltam egy kövér srácba. Nagyon pocakos volt, emiatt a járása is pingvinszerű, míg én nem néztem ki rosszul, akkoriban sokat sportoltam is. Viszont nem sminkeltem magam és nem öltöztem ribisen, csak úgy egyszerűen. A srácnak tetszettem, de mivel a haverok cikizték miattam, ezért inkább visszautasított. Most már mindketten elmúltunk 30 évesek, neki még mindig nincs nője és utólag szeretett volna járni velem. Még egyszer elmondom, én elfogadtam volna olyannak, amilyen. De ő nem fogadott el engem, pedig nőben sokkal jobban néztem ki, mint ő a férfiak között..


Nekem meg mindig volt pasim, mert szerencsére tetszenek a rondák is. Nálam leginkább a kedvesség, humor, törődés a meghatározó tényező.

2019. júl. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Csak neked. Én még csak nem is azt mondom, hogy nagyravágyók meg biztos sokat akarnak magukhoz képest, hanem azért tényleg nehéz megtalálni a másik feled, akivel jól érzed magad, akihez vonzódsz, szimpatikus, minden ami szem-szájnak ingere, és ez még kölcsönös is. Az "ilyen alapon összejöhetnének itt is" azért nem működik, mert azért sokaknak nem mindegy, hogy kivel áll össze, az, hogy mindketten sikertelenek a párkeresésben ugyan közös pont, de azért ugye te is belátod, hogy édeskevés :D
2019. júl. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!