Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit kell keresni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit kell keresni egy normális nőhöz?

Figyelt kérdés
Nyilván vannak igényei. Közös programok, külön élet albérletbe. Mennyi az a minimum amivekl kényelmesen érezhetem magam egy nő mellett?
2019. júl. 16. 10:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%

Oké, hogy százszor meg lett már kérdezve, de az elmúlt két napban végképp túl lett tárgyalva a téma. Lapozzunki már..


"Közös programok" - kinek mire van igénye

"Közös albérlet" - nézd meg ingatlanos oldalon, mennyiért mennek albik a környéken


Most erre mit lehet mondani?

2019. júl. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Kezdődik a debilek rohama.
2019. júl. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Esetleg egy könyvelőt ne ajánljunk?
2019. júl. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
66%

A lényeg legyen pénzed programokra,meg igen külön lakni alap,ha elmúltàl 25 èves.

Az meg,hogy milyen programokra legyen ez attól milyen típusú milyen a nő.

2019. júl. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Noren1989 ***** válasza:

A normális egy elég tág kifejezés.

Ahogy látom, akkor lakhatási költségek nem relevánsak annyira (legalább ezeket már tudod), szóval inkább a programokba, kirándulásokba fektetett manit kéne saccolni.


Tegyük fel, hétvégente kirándulás, vagy hasonló program, hétközben meg 5 napra 0,5 mozi, 3 vacsi, meg 1 kocsmázás.

A kirándulást nem tudom megmondani, nagyon függ tőle, hogy merre mentek, szállást, stb, kocsi megléte.

0,5 mozi: kéthetente egy, kb 2500 az egyhétre eső része.

3vacsi: ha szerettek együtt enni, itt az is benne van, hogy akár valamelyikőtök is főzhet, vagy közösen btw.

Helye válogatja, de 3 vacsit ki lehet hozni 15k körül, simán.

1 kocsmázás: igény esetén persze, illetve, hogy ki mekkora alkoholista, illetve társasággal mentek-e. 1héten szerintem ez megoldható max 5000-8000-ből.

Ez így összesítve hetente 24k magassága, leszámítva a kirándulást.


Ha minimumot nézzük, akkor pedig: 15k körül.

És teljes költséget számoltam mindenütt, ha megosztjátok, akkor pikkpakk kényelmesebb a dolog anyagilag.

2019. júl. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
64%

Miért 0% a válaszom?


A közös program nem mindegy, hogy vadkempingezés, kártyázás a kertben, skydiving Dubaiban vagy heti 3 mozi.


Albérlet meg 50 és 500 között bármennyi lehet, attól függ, hol él a kérdező, és milyen lakást szeretne.

2019. júl. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
25%
Sztem Pesten 350-400bol mar el lehet lenni egy median csajjal (ertsd kinezetre, bevallalosagra, ertelemre kozepso 2 decilisben van).
2019. júl. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
53%
Az ilyen abortusz-szökevényeknek óránként 20ezer.
2019. júl. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
55%
Nullát, vagy is normális nő nem attól normális, hogy te mennyit keresel. Talán úgy gondolod minél többet keresel a barátnőd annál normálisabb lesz??
2019. júl. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én nekem fontos a pàrkapcsolatban hogy partner velem egy szinten legyen.
2019. júl. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!