Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Másnak is vannak hülye dolgai,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is vannak hülye dolgai, amit szégyell a párja előtt, esetleg emiatt fél párt keresni, vagy csak én vagyok ennyire nem normális?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, soha sem leszek normális, hogy valami baj van velem, pont ezért is félek, normális emberekkel jóba lenni.

Az eddigi párkapcsolataim se voltak normálisak.

Az első párommal kamasz koromba jöttem össze és 4 évig nem volt szex. A második 10 évvel idősebb volt nálam, és csak arra kellettem neki, hogy tudjon felejteni. A mostani öt évvel fiatalabb nálam, és néha azt érzem, csak azért van velem mert menő hogy idősebb barátnője van.

Viszont vannak olyan dolgaim, amiket egy átlagos ember szerintem nem tudna tolerálni:

- Sokszor félénk vagyok, nehezen tudok elintézni dolgokat.

- Én nem hisztizek, helyette depressziós vagyok, amivel már kezeltek is.

- Mondhatni átlagosan nézek ki, de ezért sokat kell tennem, kamasz koromba senki se szólt, hogy ha leborotválok pár szőrszálat, akkor megerősödik és csak rosszabb lesz. A hasamat és a kezemet is borotválom, ami nagyon zavar.

- Nem vagyok kövér, de sokszor jobban izzadok, mint kéne, főleg, ha izgulok, emiatt naponta többször is fürdök.

- A szextől meg félek, mert volt egy rossz élményem.

A jelenlegi párommal azért jó, mert ő tulajdonképpen nem is akarja, inkább csak én mondom neki, hogy csináljuk néha. Viszont kezd tönkre menni a kapcsolatunk és nem tudom mit kezdhetnék magammal, ha egy átlagos emberrel összehozna a sors. Vélemény?

23N


2017. nov. 14. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Velemenyem, hogy felnott nokent gimis gyerekekkel valo "kapcsolat" helyett terapia kell neked, hogy rendbe rakd magadat. Meg gyanta. Ugyanis a szor tenyleg nem lesz erosebb, csak borotvalas utan eles lesz a teteje, illetve mivel mindig uj a szorszal nincs ideje "kifakulni" (pl. a nap miatt). Ezt egy kis varakozassal vagy 2 alkalom gyantaval kikuszobolheted. Izzadasra pedig a legjobb a Spirex nevu keszitmeny.
2017. nov. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Semmi gond nincs veled, a rossz élményekre így reagálsz.. azt hiszed mindenki mindig magabiztos?
2017. nov. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen átlagos vagy. Mindenkinek van valami hibája. Inkább próbálj meg változtatni az életmódodon: járj el szórakozni különböző programokra azokkal az emberekkel akiket szeretsz! Ne agyalj sokat az esetleges hibáidon, mert felesleges! ...és ami a legfontosabb : ne a múltban élj, mert megöli a jelened és a jövőd is!
2017. nov. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki izzad. Sokan nem magabiztosak. Nincs semmi baj veled! Ismerkedj nyugodtan!

Borotva helyett epilalast vagy gyantat ajanlok!

N

2017. nov. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Autista vagyok, ezzel szerintem mindent elmondtam.

A párom ennek ellenére imád, holott hozzám képest piskóta lehetsz.

Félénkség szintén megvan, sokáig nem mertem bemenni egy boltba se, mert kérni kellett volna valamit, inkább elmentem haza, miután ácsorogtam előtte vagy 10 percet, megismételve ezt bizonyos időközönként, hátha majd ma be merek menni.

Érzékeny vagyok a zajokra, van a városban egy híd, ami felett mennek a vonatok, ritka zajos. Csak úgy voltam hajlandó átmenni alatta, ha a párom fogja a kezem. Hihetetlen aranyos volt, befogta a fülem a kezével, és nem indultunk el addig, ameddig hallatszott a vonat zaj. És ezt minden nap, mert arra kellett hazajárnom munkából.

Ugyanígy megszállott rendmániás vagyok, bizonyos dolgoknak egy adott rendszer szerint kell sorban lenniük, vagy nem érzem jól magam lelkileg.

Illetve ugye szociális készség nulla, nem szeretek beszélgetni, kiváltképp csevegni nem. Nevetni tudnék saját magamon, hogy 6 nyelven beszélek, de ha valakit meg kell szólítani, meg se tudok mukkanni.

Szóval, nyugi, lehet rosszabb.


23N

2017. nov. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sunshinedoll ***** válasza:
0%
Szóval a kisebbségi komplexusodra fogod, hogy kb egy kiskorúval jársz? Pffff
2017. nov. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hogy őszinte legyek, nekem az nem férfi, akinek fáj, ha nem naponta szőrtelenítek, emiatt nem tükörsima a lábam/puncim. Nem mutatnék jobban szőrbenövéssel sem, és utálom a gyantát. A probléma megoldódott már (IPL-el ess neki, fél év, és nem lesz rá gondod), de aki akkora hisztis kva, hogy fáj neki egy kis borosta, vagy az, ha izzadok, nekem nem kell. Így is ápolt vagyok, így is szép az alakom, mert foglalkozom vele, így is megteszek, amennyit tudok, és amennyi számomra élhető. Valljuk be, normális ember nem tölti a fél életét a tükör előtt, legfeljebb 20 perc reggeli tollászkodás, meg heti 2 szőrtelenítés/csipeszezés/hajmosás. Aki ezzel többet szórakozik, az beteg, vagy munkanélküli.


A többire meg ott a szakember. Nekem is volt rossz élményem, lehet azon is dolgozni. Meg aki többet ér annál, hogy elküldd a fenébe, az meg is fogja érteni, ha ez neked nem olyan gördülékeny. Tény viszont, hogy nem valami normális a szökőévente szex egy kapcsolatban... Ideális esetben ez csak feldobja, és segít kiépíteni a bizalmat. Legalábbis akivel én nem szexeltem, és a párom volt, abban nem os bíztam úgy igazán. De kinek mi.

2017. nov. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ártana elmenned egy pszichológushoz - nem azért, mert totál hülye vagy elmebeteg lennél, hanem mert tényleg sokat tud segíteni. Tapasztalat. Nem minden "hülye dolgom" ugyanaz a tieddel, de elég sok igen. Ameddig nem erőltettem meg magam, és nem kerestem segítséget, én is túlaggódtam azt, hogy az átlagnál sokkal jobban izzadok meg jobban szőrösödöm. Most már sokkal jobb. Megtanultam nem azon aggodalmaskodni, hogy a random ember az utcán mit gondol rólam. Akinek megtetszem, megszeret, az meg nem fog azon rugózni, hogy milyen gyakran szőrtelenítek és hogy miért izzad le a hajam nyáron előbb, mint a szomszéd Jucinak.
2017. nov. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!