Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szokták egyes nők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szokták egyes nők a férjüket vagy párjukat az “uruknak” nevezni?

Figyelt kérdés
Én képtelen lennék ezt mondani. Inkább uralkodjon rajtam a pestis, mint egy férfi.

2019. júl. 17. 13:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Régi szokás. Én is uramnak fogom majd szólítani a férjem.
2019. júl. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Miért, "Szívem"-nek miért nevezném? Hiszen nem a szívem, nem is hasonlít a vérpumpáló szervre.

Ez egy poén becenév, ennyi.

2019. júl. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Ez csak poén.. nem kell szó szerint venni, jaj, de befasultak vagyunk.
2019. júl. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Anyám is "uramnak" hívja apámat, azt hihetné az ember, hogy itthon apám az úr és mindenki neki ugrál. Közben meg kölcsönösen oltogatják és teszik helyre egymást anyámmal, ha olyan a szituáció, szét sem lehetne őket választani.
2019. júl. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
"Uram"-nak én sem hívnám a párom. De van olyan barátnőm, aki így tesz. Ez olyasfajta megnevezés, mint az "asszony". Én nem bírnám elviselni, de van, aki igen. :)
2019. júl. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Én "elvtárs"-nak szoktam hívni a párom, pedig nem élünk a SZU-ban. Tudtad, hogy a beceneveket nem kell szó szerint érteni?
2019. júl. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek egy csajt, aki így hívja a férjét, egyrészt poénból, másrészt pedig a csaj sokkal dominánsabb és így próbálja tompítani :)
2019. júl. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Lenne kinek mondanom, de mindketten falra másznánk tôle. És ez nem becenév. A becenév kedves, aranyos vagy vicces és az ember szeretetből mondja.
2019. júl. 17. 16:18
 9/11 anonim ***** válasza:
Én soha nem szólítottam így, ő sem használja az "asszonyt". Mondjuk a környezetemben szinte alig hallom ezt.
2019. júl. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez a régi időkből származik, amikor a férj valóban az ura volt a feleségének. Nos, manapság viccesnek számít és becenév az asszonnyal együtt, de engem speciel mindkettőtől kiráz a hideg.
2019. júl. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!