Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nagyon gazdag, nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon gazdag, nagyon sikeres, nagyon jól kinéző főorvos-üzletember, elvált, mit keres a puncson?

Figyelt kérdés

Valaki tudna erre magyarázatot adni .. ??


Egyéjszakás kalandokat, minnél többet, minnél könnyebben?

.


2019. júl. 18. 11:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Te miért krvulsz ott fent? Pont az ilyeneket keresi mint te...
2019. júl. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Na vajon mit keres ott? Olvass utána, mire való az az oldal.
2019. júl. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Téged keres, és pechére csak emelt díjas vonalon érhet el. 😂
2019. júl. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Kevés az ideje, sok a pénze, amit igyekszik a legélvezetesebb módon elb.ni.
2019. júl. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%

Nem sokáig lesz ott. Amint beszél elegendő nővel, rájön, hogy az oldal az alja nők gyülekezőhelye. Semmi stílus, semmi műveltség, semmi tudás: mind szakközépiskola-szökevények, akik a puncijukkal akarnak meggazdagodni. Na meg néhány egyetemista lányka, akik a 190 magas, sportos, gazdag és szuper jóképű pasiban reménykedik.

Igazi shithole az az oldal, leszakadt, alja nőkkel. A férfioldalról nem tudok nyilatkozni.

2019. júl. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%

Dugopajtit, amíg nem talál olyan not, akit tarsanak is el tud képzelni.

Vagy a válasat kiheverendo, egyelore csak kalandozni akar.

2019. júl. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
21%

“Egyéjszakás kaland”


Na igen, nevezhetjük így is a fizetett szexuális szolgáltatást. Vagy ezt keresi, vagy egy hosszabbtávú támogatói-szeretői kapcsolatot. Mi mást keresnek szerinted a puncson? :D Kapcsolatot nem szoktak, bár nekem onnan lett, ha elég csinos vagy és megkedvelnek, simán lehet.

2019. júl. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Ahogy Richard Gere is megmondta annak idején a Micsoda nőben: "nincs időm romantikázni, nekem profi kell".
2019. júl. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, pénzért puncit.


És te?

2019. júl. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%
Azt nem tudom, de én találkoztam mérnök- szuperhős-vállalkozó-asztronauta-mr. Olympiával a puncson,8 feleséggel ő vajon mit keres ott?
2019. júl. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!