Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az üzletember típusú férfiakna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az üzletember típusú férfiaknak milyen nők jönnek be?

Figyelt kérdés

Fiatal, húszas évei elején járó, sikeres, jóképű.


Milyen típusú nők jönnek be nekik? Külső és belső tulajdonságok is érdekelnének!


2013. febr. 24. 00:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
32%
Mivan szivi, kéne az előléptetés?
2013. febr. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
59%
Álmodik a nyomor, aki a 20-as évei elején üzletember... :D:D
2013. febr. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Jó, nem üzletember, de vezető beosztású :D
2013. febr. 24. 00:06
 4/26 anonim ***** válasza:
nagy mellek, a vele kapcsolatban eltöltött idejük ne haladja meg a két hetet
2013. febr. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

A munkahelyemen van egy ilyen pasi, ő most egy törékeny, modellalkatú, szép arcú, barna hullámos hajú szépségnek udvarol.

Kicsit sminkeli magát a lány, inkább szerény, olyan kis aranyos.

2013. febr. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Külső: ne legyen bányarém :)

Belső: tudja, mit akar az élettől, fogadja el, hogy nem reggel 8tól délután 5ig melózok 1 gyárban, lehessen vele beszélgetni, akármilyen problémáról. És utoljára, de első helyen: legyen hűséges.

2013. febr. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
70%
20 éves pasi max akkor vezető beosztású, ha apuci betolta egy menő céghez :D :D Magyarországon élsz te, nő? :D
2013. febr. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam, hogy 20 éves, hanem a húszas évei elején jár. Kb 24 éves.


Csak azt nem értem, hogy miért tetszem neki. Mert nem vagyok modell kinézetű, nincsenek nagy melleim, de azért szép vagyok.

2013. febr. 24. 00:17
 9/26 anonim ***** válasza:
Nem hallottál még arról, hogy minden ember egyéniség? Csak azért ,mert te ráhúztál egy idióta sztereotípiát, attól ő még ugyanolyan ember mint bárki más saját elvárásokkal és saját stílussal, értékrendekkel.
2013. febr. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
0%

"Csak azt nem értem, hogy miért tetszem neki. Mert nem vagyok modell kinézetű, nincsenek nagy melleim, de azért szép vagyok."


Kép?

2013. febr. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!