Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire megy ki ez az egész?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire megy ki ez az egész? Csak szeretőnek akar?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy 43 éves férfival. Nem egy városban élünk, de közel lakunk egymáshoz. Már az elején kikötötte, ha összejövünk, nekem kellene átjárni hozzá.


Állítása szerint egyedül neveli a gyerekét, viszont amikor a gyerek anyjára kérdeztem 2 tőmondatban letudta a választ, amitől nem lettem okosabb.


Mindig az esti órákban beszélgettünk, írásban. Állítása szerint egész nap nincs wifi közelben és mobilnet sincs.


A "randin" ritka értelmesnek tűnt, de nagyon rámenős volt. Akkor megmondta, melyik nap fog keresni (nyaralásra hivatkozva). Tesztként nem vettem fel a telefont, majd napokkal később reagáltam írásban, amire azóta sem kaptam választ.


Úgy érzem, valami sántít, vagy legalábbis a feleség/barátnő a képben van. Csak ő jönne ki jól a helyzetből, ha egy közeli városból szédíthet és ágyba vihet egy fiatalabb csajt.


Rosszak a meglátásom, vagy butaságot gondolok?


26n



2019. júl. 19. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már a szövegben olvasva gyanúsnak tűnik a pali, tuti, hogy nem tiszta. Igen, valószínűleg szeretőt akar. Ha nem vagy buta kislány, nem mész bele.
2019. júl. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%

TÚL SOK A KORKÜLÖNBSÉG!!!

ÉBRESZTŐ!!!!!

27F

2019. júl. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Vicces! Te utazz ehhez a vén krapekhoz?

Röhögő gorcsot kaptam volna, ha ezzel eloall nekem.

2019. júl. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem nincs felesége. Gondolkozz logikusan kicsit. Ha lenne, miért akarna az ő városában találkozni? Ott bárki ismerős megláthatja. Nyilván azért kell neked menni, mert a gyereket nem vagy nehezen tudja bárkire ráhagyni.


Amúgy meg akkor hívott, amikor ígérte, szerintem ez korrekt. Te meg elkezdtél játszmázni (direkt nem veszed fel), mint egy gyerek.

2019. júl. 20. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Vaj van a fején.
2019. júl. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igazából valahol érthető is, hogy bizalmatlan vagy, de azért egy esélyt adhattál volna a dolognak. Így most te játszmáztál, amivel lehet, hogy lőttek az egésznek. Ha netán keresne, próbáld azért jobban megismerni. Nyilván nem kell rögtön az ágyába ugrani, de ismerkedj, mielőtt következtetéseket vonsz le.
2019. júl. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%
Ha ennyire ostoba játszmákat játszol még egy ilyen sem fog megdugni! 26 éves nőként így kell kapálóznod egy facért? Ennyire ocsmány/elviselhetetlen/... vagy? De nyugi, majd a hozzád hasonló lúzerek majd megvédenek🤣🤣🤣🤣
2019. júl. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!