Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, volt már olyan, hogy megfordultarok egy nő után, annyira finom illata volt, esetleg tudtok konkrét parfümöt mondani, amiért "megőrültök"?

Figyelt kérdés
2019. júl. 22. 12:02
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

Chanel - Coco mademoiselle

Gucci - Envy me

DKNY - Woman energizing


Ezeket bárhol bármikor felismerem, és egyből kemény lesz a helyzet ha miután megfordulok egy 10/10-et látok..

2019. júl. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
Csak túlzásba ne ess. Vonaton vagy bármilyen zárt helyen nem örülnék, ha sokáig kéne szagolnom.
2019. júl. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Én Lancome parfümöket használok.Többen dicsérték és meg is jegyezték.Volt olyan,hogy fogorvosnál vártam,majd kijött az előttem lévő srác és én bementem.Bekopogott a srác utánam,hogy megkérdezze a parfümöm nevét.:D
2019. júl. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Tuti meg fog őrülni, ha nem fog passzolni az illat a bőröddel...
2019. júl. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Így igaz, önmagában nem a parfüm a lényeg, hanem hogy megtaláld azt, ami a bőrödhöz illik. Én Burberry Weekendet használok, és sokan oda vannak érte, volt férfi aki odajött hozzám megkérdezni, hogy milyen parfümöm van, mert nagyon bejön neki.

Mondjuk ha utánam illat alapján megfordul valaki és meglát, csak legyint és tovább megy LOL

2019. júl. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
Lancome és cacharel parfümöket használok most, reggel fújok (mikor melyikből) 4-et (fül mögé 1-1, nyak oldalára 1-1), és este futás közben is érződik...
2019. júl. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22%
Soha senki után. Létezik önkontroll, nem vagyunk állatok. Lehet nézelődni sokkal diszkrétebb módokon is.
2019. júl. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Nők is megfordulnak egy-egy finomabb parfüm után, esetleg meg is szólítják a viselőjét, hogy árulja el mi ez az illat.
2019. júl. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%

Én nőként fordultam már meg nő után, és tőlem is kérdezték már.


jelenleg baccaratot használok alkalmakon, hétköznap gucci theonet, és hát elcsépelt, de imádom magamon az armani siét. Magában valami rémesen erős az illata, nem is magamnak vettem, de ha már volt, magamra fújtam és teljesen beleszerettem. Csak magamon tetszik az illata, és imádom magamon érezni, egy hatalmas fülbevalós, elegáns kalapos kosztümös 60as évekbeli nőnek érzem magam benne..


Mondjuk minden parfümöm imádom valamiért, de ez a legjobb..


Jujj meg az intimissimi sárga illata, minden karácsony környékén az van rajtam, ősszel a si, tavaszbafordulóan a theone.. Oda vagyok a parfümökért, a trussardi my nameje is varázslatos, de egész életemben a legjobban egy gagyi, rózaszín üvegcsés parfümöt szerettem, christina agueira, bright crystalját, azóta is gyászolom, hogy kivonták a forgalomból

2019. júl. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Igen.

Nem fordulok parfümözősök után.

2019. júl. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!