Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálok, hogy a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok, hogy a férfiak azthiszik bejönnek nekem? Vagy mit ne csináljak?

Figyelt kérdés

Elég furán hangzik a kérdés, de konkrétan arról van szó, hogy már többen félreértelmeztek és azthitték bejönnek nekem, pedig még csak nem is beszéltem az adott férfiakkal.

Fogalmam sincs, hogy miből jön ez le nekik, ezért elsősorban férfiakat kérdeznék, hogy ők kb milyen nonverbális jelekből gondolják az ilyesmit, hogy eltudjam legközelebb kerülni az ilyen szituációt?

Múltkor egy szórakozóhelyen voltunk a párommal és másik párral, csatlakozott még a pár egyik haverja a körünkhöz. Vele egy szót sem váltottam, csak ott egy körben táncoltunk, ittunk és pár fotó készült, bár laza voltam, felszabadult mert ittunk is.

Másnap rám ir a srác, hogy mi újság, próbált flörtölni, majd irta, hogy milyen barátságos voltam vele az este, holott még alig ismerjük egymást. Hát meglepődtem, alig tudtam kiszedni magam.


Pár hete meg barátnőmék lagziján voltunk, szintén a párommal, akivel már 5 éve vagyunk együtt, szeretjük egymást és ez látszik is a közösségi oldalamon ( közös képek, státusz) Szóval pár napra rá megkeres Fb-n a lagziból a videós, azzal az ürüggyel, hogy milyen szép voltam, egész este nem vette le rólam a szemét stb stb és mikor szépen kezdtem leépiteni, azt mondja, hogy neki úgy tünt én is többször néztem a lagziban, és azt gondolta hogy....


Erre sem számitottam amúgy. Lehet néha ránéztem, ott ülve unalmamban, hogy hogyan végzi a munkáját, milyen felszerelése van, de hát ezt teszi más is.

Szóval nem tudom hogyan nézek az emberekre, vagy mit rontok el, esetleg úgy viselkedem amit még én sem veszek észre magamon, nekik meg másképp jön le... sokáig nézem az embereket vagy nem tudom:))

Mit gondoltok, mit tanácsoltok?

22n


2019. júl. 22. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Lehet, hogy megnyaltad a szád szélét vagy kacsintottál. :D

32/f

2019. júl. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Én azt tanácsolom, hogy tanulj meg magyarul. Nincs olyan szavunk, hogy "azthiszik" és "azthitték".
2019. júl. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Hát nézd, két dolog lehetséges: vagy ezek a pasik egyszerűen csak azt látják, amit látni szeretnének...

De én inkább a másik opcióra tippelek. Van nekem egy barátnőm, aki minden létező férfival flörtöl, anélkül, hogy erről tudna. Többször voltunk már társaságban úgy, hogy egy férfi próbált közeledni hozzá, a barátnőm nekem megmondta, hogy a háta közepébe nem kívánja a férfit, mégis olyan volt a metakommunikációja (én is ezt láttam kívülről), hogy azt bármelyik férfi egyértelmű biztatásnak vette volna. Amikor ezt jeleztem neki, értetlenkedett. Az évek során arra jöttem rá, hogy benne van egyfajta "tetszeni vágyás" a férfiak felé, imponál neki, ha egy férfi jelzi, hogy vonzódik hozzá és egész egyszerűen képtelen velük távolságtartóan viselkedni, flörtölni kezd. Ő nem érti, nem érzi ezt, pedig tényleg így van.

2019. júl. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmit. Nőkkel is ugyanígy tele van a világ, akik azt hiszik, hogy valaki rögtön akar tőlük valamit, csak azért, mert rájuk nézett. Egyesek szeretnek egyből kombinálni.
2019. júl. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem túlreagálod. Nyilván azért viselkednek így, mert szép lehetsz, és egyesek szeretnék elhinni magukról, hogy érdeklődsz irántuk. Illetve zavarukban ők is jól akarnak kijönni a helyzetből, ezért bemesélik ezt, hogy félreértés miatt volt.


A videós esetében közöltem volna, hogy "bocs nem téged bámultalak, hanem a kamerát". Ennyi.

A másik srác esetében csak röhögtem volna, mondván, hogy "Bocs, nem tudom miről beszélsz"


Szerintem nem neked kellene itt tanácsot adni, hanem azoknak a férfiaknak. Legalábbis ha te úgy gondolod, hogy semmi félreérthető jelet nem adtál, akkor nem tudom min kellene parázni, az ő problémájuk, hogy ok nélkül félreértenek...

2019. júl. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Máskor ne vegyél levegőt, ne nézz rá, a mosolyt örökre felejtsd el. Légy láthatatlan.
2019. júl. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:))


Csak azért már több ilyen esetből kezdtem azon gondolkodni,hogy velem van valami, amiről nincs is tudomásom,mint ahogy egyik válaszadó is említette. Egyébként tőled kérdezném még,hogy a barátnőd konkrétan hogyan viselkedik és milyen jeleket ad? Hátha magamra ismerek:))

2019. júl. 22. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!