Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt most miért csinálta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most miért csinálta?

Figyelt kérdés

Adott egy 30éves férfi, aki előszőr csak meg akart dugni, de mivel nem hagytam neki kialakult inkább egy barátságféle persze továbbra is próbálkozott de sose adtam magam. Viszont egyre többet mentünk ide oda együtt jól éreztük magunkat, egymást kölcsönösen meghívtuk mindig mindenre tehát nem volt az, hogy most én kihasználnám őt ilyen téren. Erre ma kaptam egy üzenetet tőle, hogy nem szeretne velem többet találkozni és hogy fel a fejjel sose adjak fel semmit és köszön mindent és hogy sose fogja elfelejteni.


Azt leszögezném ő komoly kapcsolatot nem akart sose, pont emiatt sem feküdtem le vele mert én ismerem magam és tudom hogy csak megszerettem volna.


Viszont meg sem indokolta és ez most mi ilyet miért csinál valaki?


2019. júl. 23. 09:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést. Miért nem reménykedik már többé a szexben? Hát megunta.
2019. júl. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem a szexben. Hanem miért írta ezt is tiltott le mindenhonnan? Ennek mi értelme volt? Tudta miért nem fekszem le vele, de mégis tök jól elvoltunk mint barát.
2019. júl. 23. 10:00
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Férfi és nő között nincs barátság. Mivel látja, hogy esélytelen téged ágyba vinni lelép. Egy férfi barátkozni nem fog nővel csak addig, amíg lát esélyt arra, hogy megdöntheti. "Fölöslegesen" nem fog veled ide-oda járkálni. A letiltást mondjuk kicsit gyerekesnek találom.
2019. júl. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Mert nem tudott megdugni.Több időt, energiát nem pocsékol rád, mivel tisztában volt azzal, hogy te miért nem fekszel le vele.Mostanra hagyta abba a reményt a megdöntésedre.Az sem kizárt talált mást dugásra, így már végképpen nincs rád szüksége.A tiltás tényleg óvodásszint, de valószínűleg ezt is azért csinálta, mert nem volt kíváncsi a reakciódra, az új nőnél meg véletlenül se kavarj be, ezt feltételezte rólad.Lépj tovább, nem érdemes ezen őrlődnöd.
2019. júl. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

#1-es vagyok

Aki szexet vagy szerelmet akar a másiktól nem fogja beérni hosszútávon a barát szerepkörrel, egy-két ritka esettől eltekintve.

Engedd el, hagyd őt és ne bánkódj, jobb ez így mindkettőtöknek.

2019. júl. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

de akkor miért nem mondta meg ezt?

mert visszakérdeztem, hogy mi az oka de csak nem mondta el

megértettem volna ha van valakije vagy ha mert nem feküdtem le vele

(bár ő mindig több vasat tart a tűzben nem bír a vérével ezt pontosan tudtam jól bárkivel lefeküdne mert szexmániás és ezt ő be is valja) Szóval amióta ismerjük egymást azóta is volt nőkkel és eddig ez nem volt gond szóval nem értem

2019. júl. 23. 10:23
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy miért nem mondta meg.Lehet gyáva volt, vagy ennyit sem értél meg neki, hogy magyarázatot adjon.Ne túráztasd magad ezen, attól nem változik semmi, csak neked lesz rosszabb.
2019. júl. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tudom, azt akarod olvasni, hogy valójában beléd esett és nem bírja már elviselni a közelségedet.
2019. júl. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ő nem esik senkibe nem tud szerelmes lenni szóval nem akarom ezt olvasni
2019. júl. 23. 10:39
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ő nem barátkozott veled, hanem továbbra is le akart fektetni. Azt gondolta hogy idővel beadod a derekad ha haverkodik kicsit és elmentek pár randira, de ez nem valósult meg, ő meg már nem akar több időt és energiát beléd fektetni. Ez egyértelmű. Csak egy dolgot akart és azt nem kapta meg, a türelme meg elfogyott.

Megmondani meg nem fogja, mert ahhoz már kellenének a tökei is.

32/N

2019. júl. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!