Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Badoo-ról megismertem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Badoo-ról megismertem egy lányt. Nem túl sokat beszéltünk, de miért csinálta ezt végül, mire volt jó?

Figyelt kérdés

Szóval keveset beszéltünk, miatta többnyire. Láttam, hogy sokat fent volt, de még is keveset írt nekem. Inkább kicsit olyan szótlan volt.

Végül is átmentünk Viberre, de ott sem volt sokkal másabb.

Olyanokat mondott, hogy dugna velem szívesen, de még is ignorált sokszor. Sőt, olyant is mondott, hogy le akarna szopni, hasonlók.

Végül meztelen képet is adott, biztos, hogy ő volt rajta.

Adott egy időpontot is, hogy eljönne hozzám, de mikor szóvá tettem, hogy a szülei mit szólnának hozzá, ha elmenne otthonról több napra, akkor engednék e? 20 éves lányról van szó.

Aztán kezdtek érkezni a kifogások megint, meg a lerázás.

Most őszintén, ha nem gondolta komolyan, minek adott képet?



2019. ápr. 14. 02:47
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Azóta össze is vesztem vele, mert utálom, hogy játéknak gondolnak. Nem, egyszer és mindenkorra, fel kéne fogni, hogy élő ember vagyok, érzésekkel.
2019. ápr. 14. 02:58
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg lány csinál ilyet, több pasival is. Növeli az egójukat, elütik az időt, van, aki meghallgatja őket.
2019. ápr. 14. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Jó, de mi értelme képet küldeni, ha úgy se akar semmit? Plusz egy ilyen jellegű képpel tök könnyen vissza is lehet élni.
2019. ápr. 14. 05:19
 4/17 anonim ***** válasza:

Nem pártolom az ilyeneket, akik vadidegeneknek küldenek pucér képet, de nem igazán élhetsz vissza vele, mert könnyen megütheted a bokád. Szerintem nézz utána, mielőtt felteszed bárhova. De ez csak tipp.


Amúgy Badoo-n küldtek férfiak képet a farkukról és pár másodperc után törlődik.

2019. ápr. 14. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Egy: Sehol nem írtam, hogy vissza szeretnék élni vele.

Kettő: Nem a badoo-n küldte a csaj a képet, hanem viberen, de ezt is írtam.

2019. ápr. 14. 06:04
 6/17 anonim ***** válasza:
50%
Nem, csak utaltál rá. Annyit írtál átmentetek viberre is, azt nem, hogy ott küldte, de mindegy.
2019. ápr. 14. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
"Átmentünk Viberre, de ott sem volt másabb" szerintem ezzel leírtam, hogy onnantól ott beszéltünk tovább, már badoon. :) Egyszerű következtetés.
2019. ápr. 14. 06:12
 8/17 anonim ***** válasza:
93%
Istenem... Tök mindegy hol küldte azt a szrt. Gondolom a lényeg nem ez, hanem hogy nem dgtad meg. És most nem találsz másik ilyen libát?
2019. ápr. 14. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
De hogy a kérdésre válaszoljak: mert egy kis buta liba, aki azt csinálja meg mondja, amit a férfiak elvárnak, aztán végül vagy beijedt, vagy talált másik pasit. Bár inkább az előbbi.
2019. ápr. 14. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Amúgy nem, nem találok ilyen "libát", ahogy jellemzed a kedves hölgyeket. Most hogy fent vagyok badoo-n, a randik részbe anélkül, hogy megnézném, hogy egy adott nő tetszik e vagy sem, rányomom mindenkire az igent.

Nem tudom mekkora a kvóta, de szerintem 100 ember felett van jóval. Nagyon gyorsan kattintgatva végig megyek mindenkinek. Szerintem már több mint 400-500 lányt szivecskéztem, ebből ha 5 volt aki matchelt velem.

És ebből kb csak ez az egy csaj írt vissza.

Eredetileg nem a szexre hajaztam, mert messze lakik tőlem nagyon. Nem is hoztam fel nagyon a témát, addig, amíg idézőjelesen fel nem hozta.

2019. ápr. 14. 06:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!