Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Normálisnak mondható ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normálisnak mondható ez?

Figyelt kérdés
Azért teszem fel a kérdést, mert lehet, én fújom fel és kíváncsi lennék pár véleményre. 38 éves nő vagyok. A párom bátyja kb. tíz évvel ezelőtt vált el. Teljesen jóban maradtak, ami jó dolog. Viszont a nő a párommal is tartja a kapcsolatot. Még ez sem lenne gond, hiszen valaha egy család voltak. De már nem először fordul elő, hogy kölcsönkér páromtól. Ezek legtöbbször utólag derülnek ki. Ma is csörgött párom telefonja, a nő volt. Kinyomta. Mondom neki, miért nem veszed fel? A válasz az volt, hogy most nem akar vele foglalkozni. Pár órával később mondtam neki, hogy hívja vissza, mert sosem tudhatja miért kereste, hátha bajban van. Erre azt mondta, biztos csak azért hívta, hogy megadja a tartozást. Itt derült ki, hogy megint adott neki pénzt. Ez is az ő dolga, mert még nem vagyunk közös kasdzán, de nekem nagyon fura, hogy valaki az exe öccsétől kéreget. Pláne, hogy amikor összefutunk, arcokat vág rám. Látom, hogy nem szimpatizál velem, pedig mindig kedves vagyok vele és múltkor is sütöttem neki süteményt, mert tudtam, hogy fognak találkozni. Ha összefutunk vele és a párom előtte csókolgat engem, látom, hogy zavarja. Félek, ez a kölcsönkéregetés is csak ürügy arra, hogy találkozhasson párommal. Szóvá tenni nem akarom, mert magamat járatnám le. Anyósom is nagyon jóban van a nővel, hetente összejárnak.

#rokon #exrokon
2019. aug. 18. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Önző ember. Próbáld felvilágosítani a párod, és rakjátok ki az életetekből!
2019. aug. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

Én a helyedben óvatosan megkérdezném/megjegyezném hogy miért tőle kér kölcsön. Nem veszekedve, nem hisztizve vagy féltékenykedve (ez alapján egyik sem vsgy csak a párodnak ne úgy jöjjön le) puszta tájékozódásból.

Közös gyerekük van a nőnek meg az exférjnek? Mert ha teszem azt jóban maradtak, tartják a kapcsolatot, akkor sokkal előbb jut eszedbe a volt férjtől kölcsönkérni mint az öccsétől. Legalábbis én attól kérnek akivel közelebb állok/ álltunk. Logikailag.

Nem hiszem hogy a párod vevő lenne a nőre de lehet hogy a spiné ráhajtana.

Arra vigyazz azonban ha a pároddal komoly terveitek vannak hogy ne csapj balhét semmi esetre se , mert akkor valszeg az egész család megutál ha vele ennyire jóban vannak.

De rákérdezni rálehet.

2019. aug. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Semmiképp nem akarok balhét csapni, egyébként sem vagyok az a típus.

Pont azért furcsa nekem, hogy a páromtól kér, mert az exférjével annyira jóban vannak, hogy neki dolgozik. Több vállalkozása is van, ahol a nő nem kevés pénz ellenében besegít.

Van közös gyerek is, de már felnőtt. Én ilyen helyzetben tuti tőle kérnék, nem az öccsétől. És hozzáteszem, anyósomnak is tartozik már.

Lehet, azért is zavar ez engem ennyire, mert én ha belehalnék, akkor sem kérnék kölcsön senkitől, elvből.

2019. aug. 19. 08:40
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Sejtettem.

Nahát akkor igemis kérdezz rá a párodnál. Nem akarom az ördögöt a falra festeni,más oka is lehet de ennyit megér.

2019. aug. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!