Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valami elmászott bennem. Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mysticista kérdése:

Valami elmászott bennem. Vagy normálisnak mondható? Egyáltalán érdemes foglalkozni ezzel a témával, erőltetni?

Figyelt kérdés

35 éves férfi vagyok. közel 3 éve ért véget az utolsó (10 éves) kapcsolatom. A kapcsolat utolsó fél évében nagyon nehéz volt: mint ember, mint férfi, nagyon sok sértést és megalázást kaptam, egy olyantól akire ezek miatt rá sem ismertem (házasság előtt). Ezt tovább nem részletezném... a szétválás is hasonlóképpen ment - anyagi viták, zsarolás, fenyegetés a másik család részéről. Kb egy évre a szétválás után derült ki, hogy egy közös ismerőssel már évek óta aktívan csalt, amiről az egész családja tudott és támogatta őt ebben - ezt sem részletezném tovább (az őt megelőző ex is félrelépett).

Egy idő elteltével próbáltam kapcsolatot építeni mással - őszintén, de folyamatosan ezt kaptam: kedves vagy, odaadó és jószívű, de többet nem akarok tőled...nagyon sokat, egészen annyit kaptam ebből, hogy elegem lett belőle. Próbáltam társkeresőket is - azt hiszem felállítottam a negatív rekordot - 6 hónap alatt 0 randi, és kb 60 kapcsolatfelvételből 0 visszajelzés.

Na itt jön az, hogy... lassan elkezdtem menekülni az emberi kapcsolatok elöl. Jelenleg, amikor olyan társaságban vagyok, hogy ott van egy nő, akkor elfog az idegesség...és egyfajta düh, undor. Pár percnél tovább nem bírom elviselni. Az utcán egyáltalán nem nézek meg nőket, nem is érdekelnek...és ismerősök szerint annyira elutasítóan és ellenségesen viselkedek a nőkkel, hogy már sok. Ez nem csillapodik az évek múltán, hanem erősödik. Nem tudom elképzelni, hogy valaha is kapcsolatba lépjek (tudom, hogy sosem bíznék meg), mert csak az időmet lopnák el a maradék életemből. Már a barátaimat is kezdem elveszíteni, hisz nekik van kapcsolatuk, én kiegészítő tevékenységként csak sportolok - ez lett az életem (ezt meg nem csinálja velem senki a barátok közül, mert sikerült extrémbe átesni). A fura, hogy így vagyok boldog - és tényleg az vagyok. Nincs helye benne újra egy exnek.

Kérdés: Érdemes a társadalmi elvárások miatt kapcsolatot erőltetni annak ellenére, hogy undorodom a gondolatától is, és annak ellenére, hogy tényleg így találtam meg a boldogságot?


2019. aug. 1. 13:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Le kell szarni a tarsadalmi elvarasokat. Voltak kapcsolataid, az eleted az a szakasza arrol szolt, most mas az abra.
2019. aug. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%

Jó pár éve szingli férfi vagyok.

Élvezem nagyon semmi kötöttség semmi számonkérés

Szexpartnert meg mindig találni

2019. aug. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
ha valoban boldog lennel fel sem merulne benned kerdeskent, hogy valamit mashogy kene csinalnod.
2019. aug. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
HA a mindennapokban te ezt tényleg boldogan éled meg, akkor igen, csak van egy apróság, amiről elfeledkezel te is. Nem írnál ki kérdést egy anoním fórumra, ha tényleg annyira boldoggá tenne ez az állapot. Veszel egy zacskó tökmagot, elsőre avas, amit kiveszel, eldobod a zacskót, mert biztos rossz az összes, ami benne van. Pszichológus sokat tudna ebben segíteni.
2019. aug. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
a véleményetekre vagyok kíváncsi - nem az merül fel bennem, hogy máshogy kellene-e csinálnom. Csak sokan erőltetik, hogy próbáljak keresni...de nem megy már. Ez a kérdés lényege - érdemes erőletni, annak ellenére, hogy nem akarom? Ennyi :) (nem vagyok depressziós, se semmi ilyen)
2019. aug. 1. 13:34
 6/16 Halmai Annamária ***** válasza:
80%
Szerintem ne keress, érezd jól magad a bőrödben, aztán majd rádtalál. Mondjuk a nőket nem értem miért utálod, arról leszokhatnál. Arról nem tehet a többi nő hogy tutyimutyi voltál a feleséged mellett, meg az utána lévő nők sem a férfit látták benned. Stratégiailag jobban jársz ha a nőgyülidet elveted és nyitott vagy a nők felé. De mondjuk engem nem zavar az sem ha életed végéig a nőkre morogva a szemed sarkából horgászol valami bányatavon.
2019. aug. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Halmai Annamária - semmit nem fogtál fel abból, amit írtam. A stílusod meg önmagáért beszél.
2019. aug. 1. 13:37
 8/16 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is inkább csak az a visszatetsző, hogy utálod emiatt a nőket. Te sem lennél boldog, ha férfigyűlölő nők vennének körül. Nem gyógyultál ebből ki, ezt neked kellene megoldanod pszichológussal. Nekem kicsit férfiatlanságra vall eleve ez a naívság hogy nem vetted észre hogy csalnak.
2019. aug. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
14:01 - sajnos elkövettem azt a hibát, hogy bíztam benne, ha már rövidesen házasodunk. Hidd el, hogy tanultam belőle egy életre. Nem férfiatlannak mondanám, hanem naivnak. Nagyon ügyesen csinálták...tényleg jele sem volt, még időben elcsúszások sem. És mivel nem volt jele, nem azzal foglalkoztam, hogy őt figyeljem vajon csal-e. De részben igazad van, köszönöm a válaszod.
2019. aug. 1. 14:06
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Űgy élj, ahogyan neked jó, és ne úgy ahogyan mások akarják.

Az viszont aggasztó, hogy ilyen szinten gyűlölöd a nőket, azokat is, akik semmit nem ártottak neked. Ez nem normális. Én elgondolkodnék szakember segítségén a helyedben. Így egyedül sem leszel soha teljesen jól, amíg ilyen gondolatok vannak benned.

Én nőként éltem át sorozatos megcsalást, válást, egyedül maradást a gyermekemmel. A válás utáni próbálkozásaim is balul sültek el, így feladtam a kapcsolat keresést 5 éve. A bízási képességem ugyan végleg megrendült a férfiakban, de ettől függetlenül nincsenek ilyen súlyosan frusztrált érzéseim velük szemben. Simán elbeszélgetek bármelyikkel. És nem érzek dühöt, undort csakmert a közelben van egy is belőlük.

2019. aug. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!