Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lanyok ti szoktatok a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok ti szoktatok a párotok helyett intézni dolgokat?

Figyelt kérdés

Értem ezalatt hogy en intézek neki mindent, ha orvoshoz kell mennie akkor en hívom az orvost, en foglalok időpontot, én kérek árlistát, a pénzügyeinkel csak én foglakozok megfelelően, ha valamit nem tudunk/értünk teljesen, akkor mindig én nézek utána a dolgoknak. Ezek tipikus női dolgok, vagy az én párom ilyen hanyag, hogy mindenre engem kér meg?

(a háztartásbéli dolgoktól tekintsünk el, mert elég rendszerető, szokott főzni, mosni , és nem hagy semmit szanaszét)



2019. szept. 11. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Soha életében nem kért arra, hogy bármit elintézzek neki. Felnőtt, önálló ember, saját maga intézi az ügyeit, én pedig a saját dolgaimat. Nem is vettem volna komolyan, ha nem így lenne, nem vagyok egy tyúkanyó típus, hogy az ilyen teszetoszaságot elviseljem. Magamtól is elvárom az önállóságot, így másoktól is.
2019. szept. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel én kötetlen munkaidőben dolgozom, ő meg nem, viszont néha elég sok hivatalos ügye szokott lenni, ezeket van, hogy néha én intézem. Viszont többen mondták már, hogy nem kellene elvállalnom, mivel amikor munka helyett más dolgokkal foglalkozom, az nekem is ugyanúgy veszteség, főleg így, hogy teljesítményfüggő a fizetésem. Persze ha nagyon sürgős, akkor nincs mit tenni, valakinek el kell intéznie, és nekem könnyebb szabadnapot kivenni.


Amit viszont el tud intézni munka után vagy hétvégén is, azt általában elintézi magának.

2019. szept. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam.
2019. szept. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor ha nem ér rá.Másképp ő intézi az ügyeit.
2019. szept. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van, nem mulyaság, csak a párom rühell szervezkedni, legyen szó bármiről is. Ha már benne vagyunk, ő is élvezi, csinálja (pl mikor költöztünk, ő jobban élvezte nálam az ikeajárást szerintem :D), de ha nem állítom célegyenesbe, inkább annyiban hagyja, ha nem nagyon fontos dologról van szó.
2019. szept. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálunk én csinálok szinte mindent. Felesége révén postára megyek helyette felvenni a leveleit, munkába elkészítem a cigit, kaját tiszta ruháját. Főzök, hivatalos ügyekben minden esetben én írok levelet, kérvényt, én kérek időpontot, én beszélek, én találkozok velük. Ha valamilyen üzlet van, akkor én intézem, velem tárgyalnak és velem ütik nyélbe az üzletet. Nagy bevásárlásnál én mondom mi kell mi nem. Mindenben szinte én döntök, bár igyekszem úgy tenni, mintha közös döntés lenne. Barkácsolok, szerelek, javítási feladatok is rám hárulnak. Jelen esetben épp festő burkoló is vagyok, teljesen egymagam végzem ezt is, Peti 7 hónapos terhesen, mivel költözés előtt állunk.


Hogy miért??


Azért, mert a férjem nem ért az ég atta világon semmihez!


Ja de... Bocsi... Playstationozni, na meg meccset nézni... Telefont nyomkodni... Filmeket nézni... Szóval csak szórakozni tud! Nagyra nőtt gyerek. De viszont nagyon szerető férj és nagyszerű apa lesz belőle. Csak valahogy nem lett neki megtanítva az, hogy hogyan is kell még a jég hátán is megélni....! Így hát mivel nincsenek már szülei, így rám maradt az a rész, hogy megtanítsam a leleményeségre és hogy hogyan kell intézni ezt azt. Úgyhogy jön velem mindenhova és tanul, lesi a praktikákat. Jól is teszi, mivel sosem lehet tudni hogy meddig leszünk együtt.

2019. szept. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán kér meg valamire!! Vszont ő sok mindent meg tesz nekünk! Így volt már rá példa hogy nem volt ideje át gumiztatni az autóját én elvittem helyette, vagy kitakarítottam neki a kocsit. Nem kért meg rá viszont nekem volt időm rá neki nem. Ez kölcsönös nálunk. Segítjük egymást ahol tudjuk!
2019. szept. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te pont olyan vagy, mint az egyik kolleganőm. Mindent csinál intéz szervez utána meg puffog miatta,mikorben pont ő akarta.
2019. szept. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!