Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek rendben van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rendben van az, ha valaki a parkapcsolataban a parja helyett mas dolgokat helyez eloterbe? (pl. munka, baratok, sport stb. )

Figyelt kérdés

A baratom orvos, 1 eve elunk egyutt. O szinte csak a korhazzal foglalkozik, havi 7-8 napot ugyel es a 24 ora utan rendesen bent marad dolgozni, nem vesz ki szabadnapot. Amikor itthon van, akkor pedig nyilvan faradt, szoval minosegi idot nagyon ritkan tudunk egyutt tolteni. Nekem ezt a helyzetet egyre nehezebb elfogadnom. Szerinte pedig ez teljesen rendben van.

Egyebkent en is orvos vagyok, csak en szabtam hatarokat, kiveszem az ugyeletek utan jaro szabadnapokat es nem hagyom, hogy a korhaz korul forogjon az eletem.



#munka #prioritas
2019. ápr. 29. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Ez egyáltalán nincs rendben. Minek neki kapcsolat? Én megmondanám neki, hogy vagy több időt tölt velem, vagy végeztem. Ennek így semmi értelme.


Amúgy nekem is volt orvos barátom és pont emiatt szakítottam vele. Megértem, hogy szereti a munkáját, de ha kb soha nem látom, akkor nincs értelme együtt lenni.

2019. ápr. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor van rendben ha nem a partner az első, ha mindkét félnek kölcsönösen nem a partner az első....különben csak vita lesz folyton
2019. ápr. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem azon van a lényeg, hogy a párod vagy szerintünk rendben van-e, hanem szerinted nincs rendben, téged zavar. A te kapcsolatod, csináld, ahogy neked jó, változtass, ha úgy érzed így neked nem jó, mit számít a mi véleményünk? Állj ki a tiéd mellett, akár a pároddal szemben is:)
2019. ápr. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazatok van. A kerdest fokent azrt irtam ki, mert kivancsi voltam, hogy vajon en vagyok-e az egyetlen, aki szerint ez nem oke, es esetleg a baratomnak igaza van...
2019. ápr. 29. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!