Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A párom nem akar semmit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem akar semmit csinálni, minden feladat rám hárul. Lehet ennek a kapcsolatnak jövője?

Figyelt kérdés

Én 22 éves nő vagyok, ő 25 éves férfi.


5 éve vagyunk együtt, eleinte minden működött rendesen, de valahogy úgy érzem az évek folyamán én változtam és komolyodtam, míg ő maradt a régi. Összeköltöztünk, időközbe leérettségiztem, jelenleg egyetemre járok mellette egy üzletet vezetek, csinálom itthon a háztartást: főzök, mosok, takarítok miközben ő az égegyadta világon SEMMIT nem akar csinálni. Ott hagyta az iskolát már nagyon korán, kézügyessége nincs, kreatív ötletei pedig nem igazán akadnak, semmi nem érdekli, így nyilvánvalóan jól fizető állása sincsen. Ambíció se nagyon akad, hogy ez változzon, így jelenleg én kétszer annyit keresek mint ő, amit Ő ELSZÓR. Pókerre, Tippmixre, PS játekokra, mindennap kaját rendel stb stb. Lóg a munkahelyéről, van hogy itthon van egy hetet egyhuzamba és nem csinál semmit, arra nem képes hogy elpakoljon maga után,leszedje a szárítóról a ruhákat vagy hogy megfőzzön egy tésztát, bármit. Egésznap nyomja a telefont, a videójátékot, a laptopot, a csekkeket nem adja fel..

Amikor este 11 után hazaérek a munkahelyemről van hogy 16 órás műszak után, még nekiáll nekem hisztizni, hogy süssek neki palacsintát mert ő éhes ????? Nyilván nem csinálom meg és írtó sokat veszekedünk amiatt hogy ilyen nem törődöm, IGÉNYTELEN és lusta, de persze hiába mert semmi sem változik.

Nyaggat, hogy miért nem szexelünk, holott van hogy könyörögnöm kell neki, hogy menjen már el fürdeni vagy hogy mossa meg a fogát, vágja le a körmét, menjen már el fodrászhoz.........

Nagyon szeretem MINT EMBERT, mert egyébként jól eltudunk nevetgélni együtt, de sajnos ez a kapcsolat ennyiben ki is merül. A barátaim egyáltalán nem értik, mit keresünk még egymás mellett, mikor jobbnál jobb "lehetőségeim" lennének. Elmondtam már neki nagyon sokszor hogy zavar a hozzáállása a dolgokhoz, de csak megsértődik rajta. Szerintetek ennek a kapcsolatnak lehet még esélye, lesz még valaha olyan, mint az elején?


2019. szept. 28. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz olyan, és igaza van a barátaidnak.
2019. szept. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Még sok időd van arra, hogy jobbat találj.
2019. szept. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ennek nincs jövője.

Volt egy hasonló exem: bár a melója jól fizet (fejlesztő), de kb be se megy dolgozni, otthon van, nem csinál semmit. Ambíció csak akkor van, ha épp megunja, hogy otthon mereszti a seg.gét. Majd lefogy, majd keres új melót, majd majd majd. Aztán 2 nap múlva feladta.

Lefürdeni lefürdött mondjuk, de fogat kb sose mosott, böfögött, fingott és ráadásul 33 éves kora ellenére ezeket viccesnek is találta, mint egy retardált gyerek.

Takarítani csak akkor takarított, ha már az allergiáját rohadtul felerősítette. Fürdő jó ha havi egyszer volt takaríva.


Szerencsére már otthagytam. A mai napig ugyanabban a melóban poshad, majd akkor vált, ha kirúgják... Talán.


Tedd fel te is magadnak azt a kérdést, amit én tettem anno: te ilyen életet akarsz? Vannak ambícióid, céljaud, komolyan egy ilyen ember kell melléd?

Csomó igényesebb, szorgosabb férfi is van!

28N

2019. szept. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb esélyed, hogy kiteszed, és hagyod neki, hogy észbe kapjon.

Ha nem, akkor meg ugyis csak az időd vesztegeted rá.

2019. szept. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Te ezen a szemetdombon mit szeretsz mint 'embert'? :'DD
2019. szept. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem is érdekelne, hogy mit szeretsz benne emberként, mert én semmi pozitívat nem látok.


"mert egyébként jól eltudunk nevetgélni együtt"

ha nevetni akarsz nézz egy filmvígjátékot vagy menj el egy stand up showra.

2019. szept. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szakítasz vele és majd jön egy normális ember, aki értékel, és sírni fogsz azok miatt a napok miatt, amiket elpazaroltál egy ilyen semmirekellőre.
2019. szept. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a 7-esnek. Amikor majd látod a külömbséget egy másik férfi mellett, akkor bánni fogod az elvesztegetett időt.
2019. szept. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon komolyan elbeszélgetni erről (nem indulatokkal felhozni a témát, jövőben ő mit akar, ő hogy gondolja - nem tudom milyen beszélgetések voltak eddig - ), akár párkapcsolati szakértővel, ha nem változik semmi, akkor sajnos elk kell gondolkodni....
2019. szept. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!