Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A párom nem akar semmit se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem akar semmit se segíteni az esküvőszervezésben. Minden feladat rám hárul. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2016. okt. 28. 08:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%
Ez sajnos ilyen lesz később is, sokkal komolyabb helyzetekben. Szólj neki erről, figyeld meg a válaszát és ha flegma + szülei kényeztetett gyermeke, jobb ha más párt keresel még most.
2016. okt. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Bence_ ***** válasza:
90%
Döntsd el, hogy neked erre van e szükséged. Gyerek, háztartás vezetését ki fogja végezni? Közösen vagy csak te?
2016. okt. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
17%

Hogyhogy mit tegyél? Ha nem tetszik ez a helyzet, akkor szólj neki, kérdezd meg, miért nem segít, próbáld meg bevonni, kicsit egyszerűbb, rövidebb feladatokat adni neki.

Egyébként én el sem tudom képzelni, miben lehet segíteni az esküvőszervezésen belül. Én is magam szervezem az esküvőt, a szolgáltatókkal (ceremóniamester, zenész, fotós) ő is találkozott, nyilván, neki is szimpatikusnak kellett lennie a választott embernek, de úgy ezen kívül nem tudom, miben tudna részt venni. Én legalábbis egyáltalán nem találom sem nehéznek azt a pár rövidke kis feladatot, amivel ez jár, sem olyannak, amiben segítenie kellene. Azért pár embert felhívni meg e-mailezni nem egy nagy vaszisz...

2016. okt. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
5%
Mond meg a csajnak, hogy akkor nem lesz esküvő. Egyből segíteni fog. :)
2016. okt. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
77%
Valószínűleg azért van, mert ez az egész cirkusz csak neked fontos, ő inkább csak túl akar esni rajta minél kevesebb energiabefektetéssel. Szerintem semmit egyebet ne tegyél, csak szervezd tovább az esküvődet...
2016. okt. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%
Meg kéne kérdezni, hogy akarja az esküvőt, vagy azért ment bele, mert ráerőltetted?
2016. okt. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
54%

Erősen feltételezem, hogy nő vagy. Elárulom, a férfiak 95%-t teljesen hidegen hagyja az egész cirkusz, túl akar esni rajta (meg a nők egy kisebb hányadát is). Nyilván lehet kombinálni, ahogy itt pár hozzászóló is megteszi, hogy majd magadra hagy a gyerekkel meg mindennel, de nagyon nem erről van szó. Egyszerűen csak nem értik az egész szervezést, az ezen való pörgést. Bár én nő vagyok, de púp a hátamra az egész, és gyakorlatilag úgy fogunk esküdni jövőre, hogy még keresztbe szalmát sem tettünk a dolog érdekében. Hagyd rá, legalább szabad kezet kapsz az egészben. Nem lesz köszönet abban, ha rá akarod kényszeríteni.


(Mielőtt valaki belém kötne, nálunk a család kedvéért lesz egy polgári + vacsora, a lagzit már ki sem tudták belőlünk verni. Mindketten nagy ívben teszünk az egészre, nem vadásszuk horribilisért a fotóst meg a vőfélyt vagy böngészem a fórumokat a megfelelő dekor színkombinációért, pont jó lesz az is, amit minimális erőbefektetéssel összehozunk.)

2016. okt. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Hiba lenne ebből messzemenő következtetéseket levonni, de azért megkérdezem: tényleg össze akarod kötni az életedet vele?
2016. okt. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Kifejtenéd hogy ez pontosan miben nyilvánul meg? Mert nem mindegy, hogy nagy ívben sz.arik az egészre ( ne adj isten kedve sincs az egészhez) vagy csak nem szeret sok időt ilyen apróságokkal bíbelődni, mint hogy bézs /drapp/krémszín stb.legyen a szalvéta, és erről hatszáz képet végignézni. Megértem azt is ha valaki a háta közepére sem kívánja az egész banzájt, de mi beszéltünk erről, hogy ki milyen esküvőt szeretne. És mivel ő is amellett döntött, hogy legyen zenekar, buli szb, akkor azért elvártam, hogy legálabb minimális érdeklődést mutasson. A férjem semmi alól nem húzta ki magát, de nem is csináltunk nagy ügyet a szervezésből. A zenekart, videost, fotóst email-en keresztül foglaltuk, együtt irtunk nekik. Nem kellett sok ajánlatot kérni mert hamar kiválasztottuk kiket szeretnénk. A dekorosnak megmutattuk a képet, hogy ezt szeretnénk. Felírta, hogy akarunk e fény függönyt, szekszoknyát, ezt meg azt stb. A virágokról is küldtem képet hogy ilyet hozzon, ennyit stb. Lényegében mindenből leredukáltam a lehetőségeket, és csak pár db képet mutattam a férjemnek és ő azokból kiválasztotta ami tetszik neki. Így nem lehet eldönteni szerintem, hogy mi a helyzet nálatok. Nyilvan egy nő (néhány kivételtől eltekintve ) lelkesebb már szervezés közben is. Ez még nem jelenti feltétlen azt, hogy a pasi nem várja, nem örül neki. Neked kell tudnod.
2016. okt. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Angiii03 ***** válasza:
29%

ne csüggedj ! Nem te vagy sajna az első nő aki ezt a terhet a hátán cipeli. :(

Az esküvő szervezőket felejtsd el, csak a saját hasznuk érdekli így azokra a helyekre visznek akikkel szerződésben állnak !

Merre lesz az esküvő ? Van ismeretségem az esküvő iparban , így elég sok megbízható szolgáltatót tudok ajánlani. És itt nem kell senkire hivatkoznod, mert nekem nincs belőle hasznom :) ha segítség kell valamiben , írj nyugodtan és fel a fejjel !

2016. okt. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!