Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek is igaz, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is igaz, hogy nagyjából minden kapcsolatban a nő a "főnök"? Mi ennek az oka?

Figyelt kérdés
2019. okt. 2. 10:01
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
58%
Nem igaz. A te kornyezetedben igy van, masokeban meg nem.
2019. okt. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
41%

Igen, igaz.

Az az oka, hogy a nők szervezőkészsége és kommunikációja fejlettebb/ hatékonyabb.

Persze ezt nem úgy kell venni hogy ledorongoljuk a férfiakat, hanem óvatosan, de irányítani tudjuk őket, ha hagyják :)

2019. okt. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
43%
Fiatalabb korosztályban (ha nem extrém jó pasi a férfi), akkor a nőn áll vagy bukik a kapcsolat. Eleve ő dönti el, hogy egyáltalán lesz-e, és mindig ott van mögötte az a kényelmes érzés, hogy szakítás után akár már aznap beszélgethetne, randizhatna, lefeküdhetne másokkal, a kedve szerint. Egy átlagos fiatal férfi meg tudja, hogy akár hónapokat, éveket is várnia kell egy újabb kapcsolatra, szóval inkább tűr, kompromisszumot köt, "becsicskul", hogy megtartsa a nőt.
2019. okt. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
37%
#3 a magadfajták ezért nem találnak normális nőt,az ostoba hozzáállásod miatt.
2019. okt. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Is is.
2019. okt. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
59%

Ahol a férfi a "főnök", az hogy is néz ki?

Agresszió, ordítozás, tekintély elvű és rideg gyereknevelés, anyagi korlátozás...

Nem működik, diszfunkcionális a család.


A normális családot a nő irànyitja, matriarchátus van. Ő is tartja össze.

2019. okt. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
45%

Ez hülyeség

Ez abban a kapcsolatban van jelen ahol puhany a fiatalember

És ez nem azt jelenti hogy nem ordít

2019. okt. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
71%
Később, mikor a kapcsolatból mondjuk házasság lesz, akkor is a logisztika ( írányítás) a nőé lesz, főleg mikor gyerek is születik. A pasim 4 óra alatt kidőlne, ha mindent észben kéne tartania, hogy hova -mit- mikor-kit- kinek? Én csak vezényelek, mint egy karmester :)
2019. okt. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
71%
Én ezt mondjuk nem érzem. A mikor mit hova mennyiért kérdések mindig az én kezemben vannak. Az időbeosztásom nekem jó, anyagiakat is én kezelem. 32F
2019. okt. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
57%

"Ez hülyeség

Ez abban a kapcsolatban van jelen ahol puhany a fiatalember"


És miért lennél te a főnök?

2019. okt. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!