Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nagyon zavar, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zavar, hogy a barátom exe valamilyen szinten még mindig képben van. Titeket is zavarna ilyen formában?

Figyelt kérdés

Lehet nem lenne az exével semmi problémám, ha az elején nem akart volna bekavarni a csaj. Írt nekem a kapcsolatunk elején egy üzenetet. Semmi olyan konkrétat nem írt benne, csak szúrta a csörét, hogy új kapcsolata van az exének, és megpróbálta megalázni a barátomat, és engem is elmondott mindennek az üzenetben. Szóval nagyon rosszindulatú.

A párom báttyának a párja, hozzá jár körmökre, szét lájkolja a képeiket fb-on és instán is. Tudom, nem kérhetem senkitöl sem azt, hogy szüntesse meg vele a kapcsolatot, de nagyon zavar, hogy állandóan képben van. Hogy tudnék ezen túllendülni? N/27


2019. okt. 3. 07:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Párodat megkérheted, hogy hanyagolja, vagy teljesen szakítsa meg vele a kapcsolatot, a lány korábbi viselkedésére való tekintettel. A többiekhez viszont semmi közöd. Ha zavar, akkor állítsd le a másik 2 ember követését fb-n, és akkor nem látod, kit, mit like-olgatnak.

Túllendülni pedig úgy lehet ezen, ha a saját dolgoddal foglalkozol. Programok, hobbi, iskola, munka, barátok...stb. Szóval hogy van életed, amiben ő nem szerepel.

2019. okt. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tiltsd le,akkor nem látod,hogy ki milyen képét lájkolja.
2019. okt. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ezek utàn a palid tartja vele a kapcsolatot, hogy megpróbàlt bekavarni a csaj... Hàt őszintén, engem ez zavarna, és ilyen pasival együtt se lennék. Sorry
2019. okt. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sokat elárul, hogy mindezek ellenére a barátod még mindig beszél vele. Ezen azért elgondolkodnék.
2019. okt. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!