Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A feleségem húga szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem húga szerelmes belém! Mit tegyünk?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem és nem szeretném megcsalni. Nyilván minden férfi vágya, hogy minél több nőt kipróbáljon, de ez ebben az esetben nem jó dolog. Nemcsak családon belül okozna gondot, ha kiderülne, hanem a lelkemnek is rosszat tenne. Jó lenne, ha valahogy elfelejtene, de úgy nehéz lesz, hogy egy családhoz tartozunk. Nem egy kolléganő, akitől munkahelyváltással elbúcsúzhatok, vagy elköltözhetünk. Bármilyen közös családi eseményen találkozni fogunk. Sosem volt köztünk semmi, elvileg csak nekem mondta el, más nem tud róla. A feleségemnek sem merem elmondani, nem mintha féltékeny lenne a saját testvérére, hanem mert valahogy gáz. Mintha azzal, hogy tudok róla, már ráléptem volna a megcsalás útjára, vagy nem tudom. Nagyon furcsa helyzet.

Várjuk ki, míg elmúlik, aztán hátha talál magának rendes palit, vagy keressek neki én?

Tényleg nem azért kérdem, mert valahogy megoldanám okosban, hogy vele is kikezdenék, erről szó sem lehet, hanem érdekelne, hogy másnak volt-e ilyen.


2019. okt. 5. 23:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem el kellene mondanod a feleségednek. Már csak azért is, mert ha esetleg a húg bebolondul és elkezdi kavarni a lekvárt, elég nehéz lesz megmagyaráznod miért hallgattál róla.

Egyébként meg úgy kéne ezt az egészet kezelned, mintha nem történt volna semmi. Ne keress neki pasit, ne pátyolgasd. Amennyit muszáj egy társaságban lennetek annyit találkozzatok, hosszadalmasan beszélgetni sem kell vele.

2019. okt. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyértelműen el kell a húgának mondani, hogy semmi nem lesz köztetek! "Várjuk ki, míg elmúlik, aztán hátha talál magának rendes palit, vagy keressek neki én?" Ezt hogy érted, miért vállalsz közösséget azért, amit ő érez, az egészből amit írtál az sugárzik, hogy valami mégis volt köztetek.

A feleségednek mondd el, csak így tudod rövidre zárni, ebből később mint előttem író is mondta, probléma lehet.

2019. okt. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%

Magyarul orrba-szájba csalód a feleséged, de a húgát nem mered megdugni. Pedig jó lenne.

Minek vagy te házas? Válj el, aztán annyi nőt próbálsz fel, amennyit csak akarsz!

2019. okt. 6. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi nem szerelmes beléd, csak irigyli a testvérét mert boldog és ő is arra vágyik, ezért azt hiszi, hogy szerelmes beléd.

De ez nem így van, abba az életbe vagyik, amiben a tesója van. Ennyi az egész.

A titkolózással csak fűtöd őt.

Mondd el a feleségednek, hogy ez van és üljetek le megbeszélni.

2019. okt. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#2: nem volt semmi, ha lett volna, itt névtelenül csak elmondanám a lebukás veszélye nélkül.
2019. okt. 6. 08:27
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem, nem akar minden pasi minel tobb not kiprobalni.

Neked meg csak simogatja az egodat a helyzet, es inkabb az oldalra irogatsz ki kerdeseket hogy villogj vele, ahelyett hogy eloben lerendezned a kiscsajt annyival hogy a novered a felesegem, hagyj beken.

2019. okt. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A veszélyt jól érzékeled:) Én valszeg a feleségemmel megbeszélném a problémát. Hátha ő többet tud a testvéréről:)
2019. okt. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Nyilván minden férfi vágya, hogy minél több nőt kipróbáljon (...) Nem egy kolléganő, akitől munkahelyváltással elbúcsúzhatok, vagy elköltözhetünk."


Bocsi, de ezzel a gondolkodással teljesen éretlen vagy a házasságra - hiába vagy az...

Normális, felnőtt férfiként kezeled a dolgot, ennyit tudsz csinálni. Ugyanúgy viselkedsz a lánnyal, mint ahogy normálisan egy rokonnal. Ha úgy érzed, hogy nyomul, akkor meg beszélsz vele, hogy álljon le. Ha ez nem hat, akkor a feleségeddel megbeszélitek, hogy amíg a húgánál tart ez az állapot, addig te nem találkozol vele.

2019. okt. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Annyira utálom ezt az általánosítást, ráadásul férfiként a saját nemedről így nyilatkozol, aztán csodálkoztok, hogy nem bízik meg bennetek a kutya se.

Nyilván minden férfi álma, nyilván persze. Ha ez így van, akkor a férfiak nem emberek, hanem állatok, ösztönökkel, erre én nem lennék büszke.

Miért van az, hogy a nők nem ilyenek? Rohadtul nem vágyok másra, elég nekem egy is.

A többire nem is reagálok.

2019. okt. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Dugjatok neha
2019. okt. 14. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!