Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tegyek, ha úgy érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha úgy érzem megfulladok? Bennem lehet a hiba? Talán túl sokat akarok?

Figyelt kérdés

Lassan 3 éve ismerkedtem meg a jelenlegi élettársammal, akivel lassan két éve együtt is élünk. Az elején eléggé elhatárolódott, nem úgy viselkedett, mint aki párkapcsolatban él.

Az utóbbi pár hónapban viszont egészen megváltozott. Azt mondja ezt a változást én idéztem elő.

Ez nagyon jó és tényleg olyan, mint amilyen társra vágytam, én mégis egyre rosszabbul érzem magam.

Lassan úgy érzem, hogy megfulladok, nem bírom.


Állandóan egy lányon jár az eszem, az Ő társaságát jobban élvezem.

Igyekszem nem törődni vele, de elég egy keveset beszélnünk és teljesen felkavar, összezavar. Amíg nincs a képben, addig bennem nincs ez az érzés sem, hogy nem jó, amiben élek.


Ha én nem keresem ezt a lányt, akkor keres Ő. Időről időre felbukkan, beszélünk, esetleg találkozunk...és felforgatja a világomat.


Nem tudom, mihez kezdhetnék. Bennem van a hiba? Esetleg nem vagyol párkapcsolatra való?


Én 20-as éveim közepén járó lány vagyok, Ő is hasonló korú, minr én, a párom pedig a 30-as évei elején van.


2019. okt. 15. 05:15
 1/1 hagymástejfölöschips ***** válasza:
100%
Egyszerűen a párkapcsolat nem áll biztos alapokon. Neked kell mérlegelned, hogy a jelenlegi párod ér - e neked annyival többet, hogy megkockáztatod. Egy este csüccs - pro és kontra. Összegzed á jelenlegi párkapcsolatod: boldog vagy - e, kielégít - e, megad - e mindent amire vágysz, közös célok vannak - e, közös tervek vannak - e, mik az elégedetlen pontok, mi az amit nagyon szeretsz benne.. Azt viszont ne felejtsd el, hogy a másik izgalmas, mert új, mert titokzatos, mert nem ismered minden porcikáját. Önmagában hibátlan egyén nem létezik, problémák nélküli párkapcsolat sem - igy tehát minden ellaposodott kapcsolat után lehet az új és ismeretlen után vágyakozni, a kérdés, hogy ez meddig lesz számodra élhető? Járja az a mondás, hogy nem kedvelted volna meg a másodikat, ha az elsőt nem szereted igazán. Emberből van mindenki, megtetszhet más, szimpatikussá válhat más - csak mérlegelni kell, hogy milyen szintű ez a más iránti érdeklődés. Én őszinteség elven élek. Mindenképpen avasd be a párodat, beszélj az érzéseidről - viszont a kommunikáció nem mindegy! Semmiképp se mondj vádoló vagy őt hibáztató mondatokat - mindent ugy fejezz ki, ahogyan érzed magad valójában. Az ő reakciója is elfog mondani mindent a kapcsolatotok komolyságáról és stabilságáról. Összegezvén, szedd össze á gondolataidat, fogalmazd meg mire vágysz pontosan s úgy dönts. Egyszer élsz, hát légy magadnak annyira fontos, hogy a boldogságod követed! ☺️
2019. okt. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!