Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Szerelmes" vagyok, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Szerelmes" vagyok, de nem ezt vártam. Túl sokat várok a szerelemtől? Túl sokat akarok tőle? Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés

Első barátom, első kapcsolatom. Nem tudom milyen az amikor szerelmes az ember, de én: sokat gondolok Rá minden egyes nap, sok önbizalmat ad egy-egy találkánk - DE nem remegnek a lábaim egy-egy találka előtt, sőt inkább kifejezetten nem kívánom. Picit eröltettetnek érzem a dolgot. Ő ritkán keres, ha van ideje, hív, hogy hol és mikor érne rá 1-2 órára. Én hiányolom a gyakoribb megkeresésemet, a hosszabb találkákat, a több közös programot, nagyobb érdeklődést a személyiségem irányába, és FŐLEG azt, hogy egyszer ne két programja közé zsúfoljon be arra az 1-2 órára, hanem mondjuk én legyek az aznapi program.

17/L Ő 20.


2011. márc. 17. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát nálam a szerelem nem ilyen...

Egyszeruen nem birom ki nélküle 2 percig:)

már-már fizikailag érzem,annyira boldog vagyok:DD

Na megyek is barátnőmhöz.

Jobbulást! 15F

2011. márc. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Hidd el, a pasik ilyenek (bár tisztelet a kivételnek :D)

Az én párom 23 éves, és most úgy alakult, hogy 200 km-re került tőlem. Ő is ritkán keres, mert dolgozik, suliba jár, elfoglalt, és nem találkozunk olyan gyakran mint szeretném. Én is azt vártam el, hogy többször keressen, találkozzunk, de most már kezdek leszokni erről.

Inkább ilyen legyen, mint olyan, aki folyamatosan rajtam lóg és féltékenykedik orrba-szájba.

Fél éve vagyunk "távkapcsolatban", nehéz, de várok rá, mert amúgy 1 éve, három hónapja vagyunk együtt.

De ha téged tényleg ennyire zavar, akkor próbálj vele beszélni. :)

19L

2011. márc. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát számomra sem ilyen a szerelem. Volt ilyen kapcsolatom nekem is az első volt nem tudtam mit várjak de 6 évig tartott. 6 év tömény szenvedés, így visszagondolva, és rohadtul nem volt igazi szerelem, csak voltunk egymás mellett 6 évig. Ez nem szerelem részéről hidd el, persze a pasik azok pasik, de ha szerelmesek, ők is olyanok mint egy aranyos kis pincsi kutya :) ezt nem úgy értem, hogy papucsok, mielőtt vki félreérti, hanem bújósak, csókra vágynak, ölelésre, beszélgetésre...szóval sztem nem ő az igazi. 24N
2011. márc. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem vársz túl sokat a szerelemtől, de úgy tűnik, hogy az egyébként jogos elvárásaidat más fogja teljesíteni. Beszéltél már vele arról, hogy többre van szükséged?


23f

2011. márc. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem vagy szerelmes, de hogy a srác nem az, az még valószínűbb.
2011. márc. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
hová valosi vagy? :P mert én 20 éves fiu vagyok és pont ebben a helyzetben vagyis a kijelölt pasid helyzetibe :D
2013. okt. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!