Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal e vagy sem?

Figyelt kérdés
Màr egy ideje egyre kevesebb a testi kontaktus köztem és a baràtnőm között. Poénból gyanúsítani kezdtem, hogy biztosan azért egyre kevesebb a szex mert megcsal. A reakció szimpla röhögés. Én meg ràkontràzok, hogy szerintem mikor és hogy csal meg amitől ő még zavaros röhögésbe kezd és nevetve helyeseli azt amit mondok. Igazából semmi nyoma a csalàsnak, csak szimpla kihült kapcsolat. Kevesebb a szex eddig hetente egy aztán kéthetente most màr hàrom hete semmi. A napi puszi esti puszik oké, de semmi több. Lehet sok a meló meg a stressz, de hogy màr hétvégén se semmi kicsit aggasztó. 27F

2019. okt. 18. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Én kidobnám a francba. Tudod kit szivasson
2019. okt. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hàt eléggé fura màr egy ideje. Úgy viselkedik lassan màr velem mint valami lakótàrssal akivel közös a koszt, rezsi pénz + hébe hóba szex. Nem jàr el sehova se ez ami tuti. A bibi, hogy én 12zök ő meg csak 8 óràzik.
2019. okt. 18. 21:36
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
Dobd ki
2019. okt. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Menjetek külön. Most még könnyebb lesz válni
2019. okt. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
Semmi nyoma? Valami mégsem mükődik és Őt egyátalán nem zavarja, mégis milyen jel kéne még hogy legyen? Már nincsen szex, lehet megcsal, lehet nem. Semmilyen esetre sem normális, gyanakodsz is,hogy esetleg a kiadások miatt van veled és félremegy. Mindenesetre beszélj vele erről, de az is eléggé aggasztó,hogy ide írsz ki kérdést mert arra utal,hogy nem csak szex,hanem kommunikáció sincsen köztetek.
2019. okt. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Pont ez volt az exemmel, én szerettem még de ő teljesen kihűlt.

A szex kb eltünt nem foglalkozott velem semmilyen téren, csak a telefont nyomkodta nem véletlenül....

Ebből semmi jó nem lesz, lehozhatod neki a csillagokat is meg megválthatod a világot ha már nem szeret akkor annak annyi, már valszeg mással kavar a háttérben. Csak a megszokásból vagytok együtt, végy erőt magadon és beszéld meg vele, hogy ez így nem mehet tovább feleslegesen húzzátok egymás idejét.

2019. okt. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Fogamzasgatlo tablettat vagy egyeb hormontartalmu kremet,huvelygyurut hasznal ?????

Attol lesz ilyen a nok egy resze. Engem is ilyenne tett.


Illetve a kezeletlen stressztol (nem sportol)is csokken a libido!! ( A kondi nem stresszoldo.

N

2019. okt. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hormonális gyógyszert szed mivel gyerek kora óta nőileg gondjai vannak,de eddig is szedte és ettől elnézve minden rendben volt. Gyanítom, hogy nem rég gyógyszert volt kénytelen vàltani. Lehet ez lenne a gond?
2019. okt. 19. 04:41
 9/10 anonim ***** válasza:
Őszinte beszélgetéssel, vagy párterápiával is meg lehet menteni egy kapcsolatot - ha mindkét fél szeretne együttmaradni, csak "valami történt a kapcsolattal"
2019. okt. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
"poenbol" gyanusitod, hat ezzel csak rontasz a dolgokon, gratulalok.
2019. okt. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!