Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » "van egy kis barátnője"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"van egy kis barátnője" kifejezés ha vlk így mondja az nem olyan lekicsinylő? Vagy utal a lányra, h fiatal? vagy a kapcsolat még nem komoly?

Figyelt kérdés
Vagy nincs jelentősége, így ennek a jelzőnek?
2019. okt. 19. 09:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves embernek van hány éves "kis barátnője"? És mióta vannak együtt? Így nem lehet megválaszolni. Vagy csak egy szófordulat.
2019. okt. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
6%
Ezt az irigy öreg nők szokták mondani a fiaik barátnőjére, próbál lealacsonyító lenni, mert féltékeny a nőre aki fiatal, csinos, és betette a fiacskája/unokája életébe a lábát..
2019. okt. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
33 éves férfinak nagyjából korabeli v pár évvel (4,5év)fiatalabb, hát nem egy régi kapcsolat kb. 1 év vagy még annyi sem
2019. okt. 19. 09:23
 4/10 A kérdező kommentje:

2-es: mosolyogtam... :)

egy apa mondta fia barátnőjére :)

2019. okt. 19. 09:25
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, a szülőnek a fiú barátnője is gyermek, szóval, így semmi nincs benne. Aranyos.
2019. okt. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

Nalunk ez kedveskedes szokott lenni.

A magam 45 evevel meg mindig kisbaratno vagyok az aposomnak ... Holott mar vagy 5 eve a felesege vagyok a paromnak 🙂


Nekem is a fiam kedvese kisbaratno... Semmi rosszindulat nincs bennem iranta kedvws aranyos lany ...

2019. okt. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%

Számomra ez degradáló.

Ha ezt mondanám vagy hallanaám, az számomra azt jelentené, hogy komolytalnnak van tartva az adott kapcsolat. De leginkább a lányt nem veszik komolyan(akár azért mert fiatal akár mert nem őt akarják a fiú mellé).

2019. okt. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7-es le lett pontozva pedig igaz lehet.

Ebben a helyzetben a fiú egy ügyes szakorvos, a "kis barátnő" szülésznő.

Az apuka is befutotta szakorvos magánrendeléssel...

2019. okt. 19. 10:59
 9/10 anonim ***** válasza:
66%

Tényleg degradáló. Akárhányszor hallottam ezt mindig olyan mondta aki úgy gondolta nem lesz hosszú életű a dolog. Nálunk ezt csak a nagymama mondja akivel első látásra utálat volt az ő részéről. Még így 5 év házasság után is én vagyok az unokája kis barátnője. Valahogy nem akarja elfogadni, hogy ez a kapcsolat bizony komoly és nem tini járogatás így 30 és 40 évesen. Azt megértem, hogy anno 20 évesen gyereknek gondolt a páromhoz a korkülönbség miatt, de mára már tényleg csak az utálatot fejezi ki vele meg azt, hogy a mai napig reménykedik benne, hogy a "kis barátnő" csak pár hónapot marad... :D

Mindenki másnak, párom szüleinek is feleség vagyok, vagy a keresztnevemen említenek mert úgy is mindenki tisztában van vele, hogy a családban milyen részem van.

2019. okt. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem is degradáló. Lehet, hogy vannak, akik aranyosan akarják mondani, de akkor is egy lekicsinylő kifejezés. Én nem hagynám a szüleimnek, hogy így emlegessék a barátnőmet.
2019. okt. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!