Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti értékelnétek egy ilyen lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti értékelnétek egy ilyen lányt?

Figyelt kérdés
Igazából az a helyzet, hogy már 3 éve kapcsolatban élek, és néha úgy érzem a párom nem értékel eléggé. 21 èves lány vagyok, hosszu hajú, elèggé szép (szerintem), 170 magas, amihez úgymond van rajtam mit fogni, de nem vagyok hájas vagy ilyesmi, kb. 63-65 kiló vagyok. Imádok főzni, bár az igaz, hogy nem vagyok az a fajta, aki a boltig is kisminkeli magát. Elmegyek egy sima farmer pólóban, persze nem szakadtan, de nem hordok magassarkút, csak alkalmakkor, nem sminkelek erősen csak alkalmakkor. Viszont egy pozitívum még, hogy eddig akit orális szexben részesítettem (3 személy) 2 azt mondta, hogy a hivatásosak nem csinálták ilyen jól. Úgy érzem néha, hogy a páromnak néha jobban tetszene, ha inkább plázacica lennék. Ti örülnétek egy ilyen lánynak, mint èn? Vagy inkább egy plázacicàval lennétek?
2019. okt. 30. 20:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Gyenge kamu, egy nő nem ír így :)
2019. okt. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Lehet jelentkezni negyediknek?
2019. okt. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Noren1989 ***** válasza:
100%

Igazából ezek közül egyik sem dönti el egyértelműen, hogy hosszútávon hogy jövünk ki. Az együttéléshez azért ennél jóval több kell.


Ha csak kekszről van szó, persze, értékelne itt mindenki.

2019. okt. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
🙄
2019. okt. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ebből a leírásból csak a kinézeted, az öltözeted és az orálozási képességed derül ki. Ez így azért elég kevés.
2019. okt. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Ha szerinted ezek a fontos dolgok egy kapcsolatban és csak erre tudsz gondolni ha az a kérdés, hogy mi a párod problémája veled az elég siralmas. Ne haragudj de amiket leírtál azok baromi lényegtelen dolgok egy kapcsolatban.
2019. okt. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

😅kar hogy a belso tulajdonsagaiddal nem vagy ennyire tisztaban


Lehet 3 ev alatt megunta a jo szopast a pasi es beszelgetne inkabb egy jot

2019. okt. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mi ez a rizsa történet?
2019. okt. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%
Ha nem lenne közöttünk 9 év,főnyeremény lennél a számomra.
2019. okt. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%

Harmatgyenge incel fantáziálás. Ha egy nő orálszex után megtudná, hogy a partnere előtte k...vázni járt, sikítva rohanna std szűrésre.

Menj vissza a guminőddel játszani, kisfiú.

2019. okt. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!