Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális fiúk! Ti értékelnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális fiúk! Ti értékelnétek egy ilyen lányt?

Figyelt kérdés

Csak azért tartott Első alkalomtól kezdődően állandó szeretőt egyedülállóként, mert azt hitte így tudja enyhíteni a magányát és így "gyakorol" a következő igazi kapcsolatra? Ti képesek lennétek a későbbiekben egy ilyen nővel komoly kapcsolatot kialakítani? (Ha fiú lennék én nem biztos.) Vagy inkább várjak még?

Csak őszintén!


2009. szept. 26. 21:48
 1/7 anonim válasza:
Nem egészen értem, hogy Te most ez a lány vagy, vagy egy barát, vagy akárki más. Szerintem, egy lány azzal éljen szexuális életet, akit szeret, és ne szexeljen "gyakorlás" céljából.
2009. szept. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Én nem. Bocsi.
2009. szept. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Első: Köszi! Jól esett, hogy így gondolod.
2009. szept. 26. 22:14
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem. Egyszerűen szeretnék erkölcsileg tiszta párt magam mellé tudni. Ez nálam túl extrém.
2009. szept. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mi ez a lepontozás? Mindenkit felfelé pontozok.
2009. szept. 27. 10:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez miért zavarna különösebben ?
2009. szept. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Általában ha egy férfi mindig más nővel van akkor van rá esélye, (ha megkomolyodik) hogy később találjon egy rendes lányt. Kicsit változtattam az állandó partnerrel, de úgy látszik fordítva ez nem igaz. Kíváncsi voltam a fordított helyzetre.
2009. szept. 27. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!