Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Párkapcsolatban milyen gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legrosszindulatúbb kérdése:

Párkapcsolatban milyen gyakran szoktatok inni kettesben a párotokkal?

Figyelt kérdés

Annak kapcsán jutott eszembe a kérdés, hogy valójában két párkapcsolattal a hátam mögött sosem volt rá példa, hogy az aktuális párommal mindketten úgy döntsük, leszarjuk a világot és egy jó nagyot alkoholizálunk kettesben otthon.

Nem, egyáltalán nem vagyok piálós típus, egyszerűen csak arra vagyok kíváncsi, hogy ti hogyan álltok hozzá, ha adódhat az ivásra lehetőség. Mik a szokásaitok? Miben alkalmazkodtatok a párotokhoz?

(Természetesen alkoholfüggő személyek véleménye nem mérvadó.)


2019. nov. 3. 20:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
41%
Én nem iszom alkoholt, szóval erre azt tudnám mondani, hogy soha.
2019. nov. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Mi soha
2019. nov. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
51%

2-3 hetente szoktunk venni egy üveg bort és azt ketten megiszogatjuk az este alatt. Kb kéthavonta egyszer elmegyünk egy bárba inni. Ritkán veszünk egy-egy cidert és azt isszuk a bor helyett. Eddig egyszer sem ittunk annyit, hogy lerészegedjünk, de jó érzés együtt becsiccsenteni.

24N

2019. nov. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

En abszolut nem szoktam inni,vagyis nagyon ritkat buli alkalmaval es O is ...

egyetlen egyszer fordult elo ,hogy talaltunk otthon egy koktelreceptes kiskonyvet,unatkoztunk es vettunk par piat es elkezdtunk koktelokat keverni.


Amugy o ha bulizik eleg durvan be szokott rugni,de velem sose jut eszebe inni csak ugy..En mostanaban felbontok neha egy uveg bort , de abba se szall be mert nem szereti, a sor szerinte pedig karba vesz ha nem b*szik be rendesen csak egyet egyet iszik hetkoznap 😅 ugyhogy mi ettol elhatarlodtunk. Viszont a parom szulei minden este boroznak ,neha feleseznek is

En 24N /O 27f

2019. nov. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
Én soha nem iszom, és csak olyan partnert szeretnék, aki szintén nem iszik. Máshogyan is lehet csinálni olyan "lesz@rjukavilágot" napot.
2019. nov. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
39%
Hétvégenként.
2019. nov. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
36%
minden nap sakálrészegek vagyunk, beb.szunk mint a kucu.
2019. nov. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Mi ha elmegyünk valahová enni, akkor iszunk ritkán alkoholt a pizzához vagy vacsorához, de otthon nem szoktunk szerencsére. Ha jönnek vendégek akkor velük (ha olyanok akik szeretik). Kettesben még sose ittunk otthon alkoholt. De ha nagyon álmosak vagyunk akkor úgy beszélünk mint a részegek, ezért ehhez külön alkoholra nincs szükségünk.
2019. nov. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Nem iszunk alkoholt, így nem.
2019. nov. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
64%
Névnapunk, születésnapunk, Valentin nap és házassági évforduló alkalmából ha étterembe megyünk, akkor ott nem iszunk alkoholt, mert kocsival megyünk, így ilyen alkalmakkor koccintunk otthon egy pohár pezsgővel, amit erre az alkalomra veszünk. Ez általában 2-3 nap alatt fogy el kettőnknek. Tehát évente átlagosan kb. 12 és 36 alkalom között. Illetve +1 nap kimaradt, a Szilveszter, ha kettesben töltjük.
2019. nov. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!