Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megtudtam, hogy a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam, hogy a férjem privát esti programot szervez egy szingli nővel (közös hobbi), ezután pedig elmennek inni kettesben. Nekem csak annyit mondott, hogy egy haverral megy. Kellene aggódnom?

Figyelt kérdés
Ő egyébként elég közvetlen-barátkozós típus, alapvetően sok nő ismerőse van, de ezzel speciel rengeteget beszélgetett az elmúlt hónapokban (messenger, viber). A házasságunk most nyugis, de tény, hogy szerintem leginkább a gyerekeink tartják egyben.

2019. júl. 9. 15:22
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
70%

Ezt így nem tudhatjuk biztosra.

Honnan tudtad meg, hogy vele találkozik?

Mi az a közös hobbijuk?

2019. júl. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
60%
Á,nem kell aggódnod,valszeg csak egyszeri alkalmas du.gás lesz :)
2019. júl. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
91%
Többnek tűnik nekem, mint egy haver
2019. júl. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
91%
Nem aggódnék, ha nyíltan elmondta volna, hogy kivel megy és milyen programra, ezzel önmagában rászemről semmi gond. Így viszont, hogy előled eltitkolta a haver kilétét, elég necces. Az megint más kérdés, hogy nem igazán aggódnék egy olyan házasságért, amit csak a gyerekek tartanak össze, az ilyenért részemről nem lenne kár.
2019. júl. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem van köztük valami.

Amúgy ha ilyen a kapcsolatotok, minek vagytok együtt? Nem halnak bele a gyerekek, ha elválnak a szülők.

2019. júl. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
91%

Igen kell aggódni....nekem gyanús lenne

Ok nélkül nem szervez egy szingli nővel programokat ha eddig nwm tette ....

2019. júl. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
18%
5. Ha nem te vagy az a gyerek, addig könnyen dumálsz! Tudod, hogy egy gyermeknek apára és anyára van szüksége. És nem, nem tesz jót neki, ha csak az egyik van ott. Amiről te beszélsz, az egy torz, sérült, beteg családkép!
2019. júl. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
81%

75% Most ironizálsz? Barátomnak szinte gyerekkorában halt meg az édesapja, mégis normális férfi lett belőle, és sem az anyja, sem ő nem tehetett arról, ami történt (sem szegény édesapja). Nekem is korán halt meg az egyik szülőm, mégsem érzem torznak a megmaradt családomat.


Vagy az egyik barátnőm esete, nekik jobb volt felnőni csak apja mellett, mivel az anyjuk egy agresszív alkoholistává vált az évek során.


Válogasd meg a szavaid, és ne ítélkezz agyatlanul.



Elnézést az offért.

2019. júl. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

7.

Tudom miről beszélek, elváltak a szüleim. Örültem neki, nem voltak boldogok együtt. Mindig veszekedtek,verekedtek.. 6 éves voltam amikor elváltak.

Semmi rossz hatása nem volt rám, egyetemre jártam, nincsenek káros szenvedélyeim. Normális életem van.

A válás után apám ritkán, de látogatott.

2019. júl. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
10%

Hú, de vagdossák itt a kemény szavakat az emberek ismeretlenül!

Tudod, én csak egy szülővel nőttem fel, és azóta is el van cseszve az életem.

De remélem, iszonyatosan boldog lettél, hogy most jól odamondta a frankót! Gratulálok, csak így tovább!

Lehet ám megváltozni és együtt maradni is, csak akarni kell, csak kényelmetlen, mert szar a komfortzónának, hogy a rosseb essen bele!

2019. júl. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!