Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Srácok nektek is full nyűg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok nektek is full nyűg a barátnőtök mensi előtt? Kb a levegővétel is baj és semmi nem jó. Ti mit csináltok ilyenkor?

Figyelt kérdés

2019. dec. 9. 11:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Hagyni kell ennyi 🙂
2019. dec. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
fejbevágom két tábla csokival
2019. dec. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

Rám még soha nem volt panasz ilyen szempontból. Ugyanolyan vagyok, mint mindig, a párom örül is neki, hogy nem kell velem kínlódni. Sportolok, az segít, hogy ne fájjon az egész medencém, meg mióta egészségesen kajálok és a fogamzásgátló beállította órára pontosan kb a ciklusom, azóta a bőrömön meg a hangulatomon sem látszik.


Ha nagyon erősek a barátnőd fájdalmai és egyéb tünetei, küldd el orvoshoz. Utalhat olyan betegségre, ami ha későn derül ki, nem lehet gyereke...

2019. dec. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Nem vagyok srác, én a full nyűg vagyok :) De ez változó. Ha előtte való este jól meg szexel a párom, akkor fájdalommentes a kritikus első második nap. De ez sem garancia.


Hiába sportolók, járok kocogni, lovagolni, TRX-re, úszni akkor is fájdalommal jár. Néha a gyógyszer sem segít, és olyankor kb a fejemen pörgők és sírok. De a párom mindig készít ki nekem csokit, melegítő párnát és igyekszik a kedvemben járni, még akkor is ha nem mindig lehet ilyenkor.

2019. dec. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
38%
Leadom megőrzésre a jó édes anyukájánál! :)
2019. dec. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
pánikszobába vonulok.
2019. dec. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%

Nem foglalkozom a temaval.

Biztos nem fogok itt csokikat kikesziteni meg melegito parnat(azt sem tudom, mi az, megmondom oszinten, legalabbis sose lattam) ilyen hulyesegre.

Gondolom, hogy egy felnott ember, aki tisztaban van a testevel, tudja kezelni ezt a helyzetet erzelmileg es fizikailag is. Nem tartanam egeszsegesnek, ha minden honapban circa egy heten keresztul ezeket a giccses baromsagokat csinalnam, csokika, nem merek a baratnomhoz szolni stb... csak azert mert megjott neki.

Egesz honapban ugyanugy viszonyulok hozza. Valoban eszre szoktam venni a hangulatingadozasait ilyenkor, de nem veszesek, o is tudatosan probalja kezelni, en pedig nem haragszom erte, mert minden embernek, nekem is vannak hangulatingadozasaim, menstruaciotol fuggetlenul. Baratnom nem hasznalja ki ezt az alkalmat, hogy szandekosan kiallhatatlan es hisztis legyen. Ertekelem is Őt ezert.

Ez az elethez tartozik, normalis dolog. 2019ben pedig minden tudasa es eszkoze megvan egy nonek ahhoz, hogy jol kezelje es minimalisra csokkentse az ezzel jaro kellemetlenseget. Ha elkepesztoen fajdalmas, ott problema van, es orvoshoz kell menni. Ha nem tudja kontrollalni a pszichologiai hatasait, akkor pszichologushoz kell menni.

Felnott emberekrol beszelunk. Nehogymar egy felnott ember minden honapban napokig csokoladet zabaljon meg ne lehessen hozzaszolni. Rengeteg eszkoze van egy nonek manapsag arra, hogy kezelje ezt, csak eppen a legtobb no ezt egy egyszeru kifogasnak hasznalja, hogy gatlastalan es kiallhatatlan lehessen.

Lehet lepontozni : )

2019. dec. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%

Nem vagyunk egyformák, tehát a nők a havit is másképp élik meg! Ki így, ki úgy. Van aki hisztis lesz van akinél szinte semmi lelki nyűg nincs. Nekem van egy lány uncsitesóm, aki még munkahelyen is elmegy betegácsiba, annyira ki van ilyenkor. (neki erős görcsei vannak, lelkileg is nehezen viseli az embereket. Kivizsgálták, semmi fizikai problémát nem találtak nála.)

Szerencsére, én szinte azt sem tudom, mikor van meg nejemnek. Neki nincsenek nehéz napjai, csupán mensije. :) Sőt, előtte lévő napokban kegyetlenül be van indulva! ;)

2019. dec. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
44%

Nem értem ezt a közösséget, a normális értelmes, felnőtt válaszokat lepontozzák, mint amilyet #7es is írt. A kretén idióta, ostoba vagy sértő, primitíveket meg fel...

Milyen emberek járnak ide?

2019. dec. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 id. forgó csaba válasza:
7-es objektíven és egy más szemszögből fogalmazta meg a gondolatait! Lehet egyet érteni vagy nem ! de a kritizálókat minősíti a tagadó vagy lehurrogó hozzászólás!
2019. dec. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!