Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy felnőtt férfinak "csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy felnőtt férfinak "csak nyűg" egy szűz làny?

Figyelt kérdés
30+ férfiak miért gondoljàk ìgy?
2019. jún. 12. 14:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%

Ha kerülgetni kell hosszú hónapokig, akkor az lehet, de azon túl semmivel sem több vagy kevesebb "nyűg", mint bármelyik másik lány.

32/f

2019. jún. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
12%
Ha szűz az mindig nyűgösebb !
2019. jún. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%

Nem feltétlenül életkor kérdése ez. Szerintem akinek normális szexuális kultúrája van meg némi tapasztalata annak kevés az, hogy fekszik valaki alatta. Vagy hogy mindenben irányítgatni kell. Ez ugyan úgy igaz nőként is, nekem már kevés lenne 10 perc egy pózos reszelés. Persze biztos van aki született szexuális tehetség, de azért kell némi tapasztalat ahhoz, hogy tényleg jó legyen valaki az ágyban.

De például az, hogy valaki szűz általában azzal is összefügg, hogy párkapcsolati tapasztalata sem nagyon van. Egy 30 éves férfinak aki azért már komoly, érett kapcsolatot akar tényleg nyűg lesz az, ha kislányos, irreális, romantikus filmes elképzelései vannak a lánynak a kapcsolatokról.

2019. jún. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
Akibe phaszt dugtak, az sem lesz reális világlátású, érett nő.
2019. jún. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
25%
25 vagyok akkor is igy gondolom
2019. jún. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
30+-os (normális) férfiaknak nem kellenek "lányok".
2019. jún. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
Hatalmas szexuális étvágyam van, a szex legkülönbözőbb formáit szeretem és tapasztaltam. Egy lánykával, aki csak most kóstolgatja a vanilla szex rejtelmeit, egyszerűen nem tudnék mit kezdeni. Gátlások, szégyenlősség, tudatlanság. Tudom, hogy van aki erre vágyik, akinek ez imponál, de az nem én vagyok. Nem akarok tanárbácsi lenni.
2019. jún. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem érték kivéve ha megrögzött ..
2019. jún. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
55%

Kifejezetten szeretem, ha tapaszralatlan, s brvezethetem ebbe a csodálatos világba.

42/F

2019. jún. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
54%
Dehogy, szeretem rákapatni a farokra. 🙂 31F
2019. jún. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!