Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi a teendő olyankor, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő olyankor, ha életem szerelme külföldön él, én pedig még mindig Magyarországon vagyok?

Figyelt kérdés

A vőlegényem immáron negyedik éve kint él külföldön, ott dolgozik. Én itthon vagyok, jó állásom van, és a szüleimmel nagyon szoros kapcsolatot ápolok, a szívem megszakadna őket itt hagyni. A vőlegényemnek eszébe sincs visszaköltözni, max. 10 év múlva.

Valakivel esetleg történt hasonló szituáció?

Szerelmetek illetve szülők?

Ha a szerelmet választanám, hogyan viseljem el azt a gondolatot,hogy a szüleimet évente egyszer, kétszer láthatnám?

Negyedik éve halasztom a kiköltözésemet.. :(

27 L/ 26 F



2019. dec. 16. 20:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

4 éve nem láttad a vőlegényed?????

Ez ugye nem komoly?

2019. dec. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

De. Találkozunk 2-3 havonta.

Elnézést ha nem érthetően fogalmaztam.

4 éve nem élünk együtt, mert ő külföldön van, de szoktunk találkozni.

2019. dec. 16. 20:21
 3/12 anonim ***** válasza:
37%

Sajnálom hogy ezt mondom de ez a kapcsolat halálra van ítélve.

A távkapcsolatok nem működnek.

A szüleid sokkal nagyobb dolog mint egy "vőlegény".

Gondolod hogy a pasinak nincs kint kalandja?

Évente 4x találkoztok.....

2019. dec. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Dönteni Kell, vagy folytatjàtok azt, hogy 2-3 havonta talàlkoztok, vagy odaköltözöl egy ideig, vagy szakítotok.
2019. dec. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Mekkora a távolság? Mert ha csak nem 8000km akkor nagyon kevesszer találkoztok de még akkor is az ilyen 2 hónapos találkozók lennének a jok...!


Ki lehet bírni de választani kell majd idővel hogy ki mész vagy hagyod... amugy ő meg miert van kint valamilyen vezető vagy csak simán mosogatószer vagy pincér...? Amugy 27 évesen mar illene kicsit önállósodni! Nem pedig egésznap a szülők nyakán lógni...!

2019. dec. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

5/5 Véleményező!

Megemlítettem, hogy van állásom. Akkor mégis,hogy a fészkes fenébe lógnék a szüleim nyakán? Szüleimet én segítem ki anyagilag is, és mindenben amire szükségük van.

Igen, vezető külföldön, a távolság pedig 2000 km.

2019. dec. 16. 20:55
 7/12 anonim ***** válasza:
vezető, kamionsofőr. Költözz ki hpzzá-
2019. dec. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Azert értettem ugy hogy rajtuk logsz mert nem mész ki a volegenyedhez mar négy éve! A szuleidnek külföldön is tudsz pénzt küldeni!

+ ez a 3 hónapos talalkozasok nagyon gyengék! Nem olyan nagy a távolság nem kell szállodában meg szállnod! A repülőjegy is 100 ezer körül van +- 20 ezer forint! Ha vezetői állásban van akkor neki ez meg sem kottyan! Főleg ugy ha nem csak ő állja hanem te is pl ő 70% te meg 30%-ot


Illene másfél havonta találkozni vagy oda költözni...! A távkapcsolat max 2-3 évig működik de nem ugy hogy mindketten lassan 30-ak vagytok + jegyesek...

2019. dec. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
6%
Ez manapsag mar nem valasztas kerdese. Nem a lovaskocsik koraban elunk. 2 ezer km az egy semmi, 2-3 ora repulovel, sima Europan belüli tavolsag. Bar, a volegenyed helyeben mar reg kidobtalak volna. Meg nem nottel fel, nem vagy kesz levalni anyujekrol. Ha a masik varosban lakna a volegenyed, akkor is ugyanez lenne a kifogasod. Amivel semmi baj sincs, csak ne huzd felnott emberek idejet a gyerekszobadbol.
2019. dec. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Vagy költözz hozzá, vagy szakíts vele, és keress valakit a szomszédban.
2019. dec. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!