Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyi idő után költöztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után költöztetek össze?

Figyelt kérdés
2019. dec. 24. 17:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sajnálatos módon az utóbbi időkben mindenki be volt szarva tőle, így nem volt ilyen fél év után sem, ahogy másfél év után sem.
2019. dec. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Azt már hallottam, hogy mennyire nagyon szeretnének együttélni velem. De tettek sosem lettek, csak az idő szállt.


Tehát sosem életem együtt senkivel sem.

2019. dec. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%

2 hónap.

25 évesek voltunk, egy helyen dolgoztunk de mindketten kisvárosban laktunk 20 illetve 40 km-re a munkahelytől, ellentétes irányban. Alig tudtunk együtt lenni. Összeköltöztünk. Azóta házasok is vagyunk.

2019. dec. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Másfél év után kb. Mivel távkapcsolat volt heti 1-2 nap találkozással így kellett ennyi idő, hogy megfelelően megismerjük egymást. Illetve én még tanultam, ami idekötött. Egyébként sem költöznék össze senkivel ennél hamarabb, szerintem ennyi idő bőven kell a másik kiismeréséhez, hogy egyáltalán van-e értelme vele összeköltözni vagy vannak-e egyértelmű vörös zászlók.
2019. dec. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%
2 hónap. Azóta eltelt 4 év, 2 éve házasok vagyunk és nemsokára megszületik a 2. gyerekünk.
2019. dec. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%

4 hónap után Addigra sikerült lakást albérletet mindent intézni

2 hónapja történt és szuper jó együtt élni

2019. dec. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
1 év. 6 hónapra rà össze is hàzasodtunk. 9,5 éve vagyunk együtt:) Koràbban egyikünknél se volt együttélős kapcsolat.
2019. dec. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mikor elkezdtünk találkozgatni én már csak nála aludtam, de hivatalosan, amit úgy értek, hogy minden cuccal csak 5 hónap után.

23N

2019. dec. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
3 évig voltunk együtt.Utána költöztünk össze.Mindketten elváltak voltunk.5 és fél éve élünk együtt.
2019. dec. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
6 hónap után.
2020. jan. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!