Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyi idő után költöztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után költöztetek össze a párotokkal és mióta éltek együtt?

Figyelt kérdés

Hány évesek voltatok akkor?

Albérletben kezdtétek együtt, vagy valamelyikőtöknek már volt lakása?


Szerintetek mikortól érdemes ezen gondolkozni? Az számít, hogy mióta van együtt az adott pár, vagy az, hogy hogyan állnak a kapcsolathoz, ők hogyan érzik? Van ennek valami íratlan szabálya?



2018. dec. 30. 16:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Összeköltözés találkoztunk, 3 év.
2018. dec. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%

18 evesen jottunk ossze. Szulonel kb 20 evesen osszekoltoztunk. 21 evesen sajat lakast vettunk.

Most 24 evesek vagyunk.

2018. dec. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
4 hónap után költöztünk össze, ő 38, én 31
2018. dec. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Én 23/N, ő 27/F. Első hónapban összeköltöztünk, most pedig - fél év után- vettünk ki egy közös albérletet.
2018. dec. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

Nemsokára 4 éve vagyunk együtt, szinte pontosan 2 év után költöztünk össze (nem szándékosan, így alakult). Albérlet csak.


Részemről már korábban is mehetett volna, a tervek megvoltak, aztán másképp alakult. Párom eleinte bizonytalan volt, korábbi rossz tapasztalatok miatt, bár mire meglett a közös albi, ő is akarta, de még utána kellett pár hónap, hogy tényleg azt érezze, hazajön.

Erre szerintem nincs szabály, hogy hogy illik, bár nyilván idősebb korban már nem húzza annyit az időt az ember a járogatással, mert minek.


28N 33F

2018. dec. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

9 hónap után és 3 éve.


27 és 33 évesen. A párom lakásában, de az enyém ki van adva.

2018. dec. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

Két hónap híján két év után. 28 és 34 évesen, lassan 16 évvel ezelőtt. Albérletbe.

Szerintem nincs szabály mennyi idő után költözzünk össze, ahogy a pár érzi. Viszont a közös lakással úgy gondolom érdemes várni legalább 3-4 évet, és még utána is érhet "újdonság/meglepetés" a párunk részéről.

2018. dec. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%

1 éves kapcsolatban költöztünk össze, 25-22 évesen. A csalàdom tulajdonàban levő kertes csalàdi hàz, belül teljesen levàlasztott - elszeparàlt, külön bejàratú lakrészében élünk ketten egy kutyussal.

8,5 éves a kapcsolat

7,5 éve élünk együtt

7 éve vagyunk hàzasok:)

Az egy év szerintem ideàlis, persze körülményektől is függ. Nekünk pont akkor és úgy jött össze, minden adott volt. Befejeztük a sulit, lett munkànk Igy àtcuccolt hozzàm. - 2 hónap múlva màr szerveztük az esküvőt is.:) Azóta spórolunk, mert majd szeretnénk sajàt otthont venni. Inkàbb ez mint hogy idegenek zsebét tömjük albérletért. Nekünk is jól jött ez így. Rezsit felesben fizetjük, a többit mindenki megoldja magànak. Mellette félreteszünk . 32/ N, 29/F

2018. dec. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
3 év után költöztünk össze 22 évesen. 5 éve élünk együtt, ebből 1 éve házasságban.
2019. jan. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én 23 voltam feleségem 21.Albérletbe mentünk.Sajnos 7 évig voltunk ott.Tavaly tudtunk venni házat.Ő15 éves volt mikor összejöttünk én 17.Azóta eltelt 15 év :)
2019. jan. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!