Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tennél ha a párod ordítana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha a párod ordítana veled amiért nem vásároltál be konzervet és minden más tartós élelmiszert a koronavírus miatt?

Figyelt kérdés

Ma ordított velem ezért. Én nem hiszek ebbe, nem ülök fel erre a cirkuszra. Nem fogok x kilónyi élelmiszert felhalmozni mert “jön a karantén”.

Nincs joga ordítani velem mindezért.

28/N


2020. febr. 27. 23:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
71%
Jaj de szar kamu
2020. febr. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%
Ostoba emberek. Higgyétek el, hogy a végén egymást nyírnák ki taposas által az üzletekben a pánik miatt. Többen patkolnanak el, mint a vírus miatt.
2020. febr. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Nem kamu.

Igen sokkal többen halnak más betegségekben, mint ebben a vírusban.

Nagyott csalódtam ma benne.

2020. febr. 27. 23:26
 4/24 anonim ***** válasza:
98%
Visszamennék a boltba vennék 100 konzervet és egyesével vágnám a fejéhez.
2020. febr. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Minden családban van aki bekattan. Neked pechedre a párod
2020. febr. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
39%
Milyen emberek vannak...-.-
2020. febr. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
54%

Azert sztem par konzerv nem artana:)

De azert orditani az tulzas.

2020. febr. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
56%

Orditozni nem jo. De a bevasarlas mar csak azert is jogos, amivel ket hettel tulelitek az apokalipszist, mert meg egy hoesesnel is sokan felvasarolnak mindent, mivel igy gondolkoznak, te pedig ures polcokat talalsz.

Amugy valamennyire jogos. Ha egyik pillanatrol a masikra feluti a fejet csak egy eset, olyan intezkedesek tortennek, hogy boldogan mennel a kamraba a konzervekert.

Tulajdonkeppen en is orditottam mar, mikor a sajat igazam eletbevagonak tunt.

Ne ezen vesszetek ossze. Valami mason. Viszont ha o vasarol be, akkor ne kommenteld. Ez az o allaspontja.

2020. febr. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Kinevetném.

Rendeljen konzervet, ha ennyire ráállt a témára.

2020. febr. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
71%

Miért nem vásárolt be ő, ha ennyire be van sózva? Nálunk a férjem vásárolt be és bizony konzervet már nem sokat kapott, de fertőtlenítőszereket se. Viszont én adtam neki utasításba, hogy MOST irány az Auchan és én írtam össze a listát. Azt mondta, hoz inkább 30 tyúkot vagy egy disznót. :)

Én se voltam hajlandó pánikolni, de amikor 2 értelmes ismerősöm is közölte, hogy bevásárolnak/tak, akkor elgondolkoztam.

Egyrészt mert az emberek pánikolnak és valóban hiánycikk jelenleg egy csomó dolog, mára pl. elfogyott a liszt és a tészta az Auchanban. Szóval lehet, hogy a pániktól jobban kell tartani, mint a vírustól. Másrészt biztos, hogy járvány lesz. Karanténnak egy idő után nem lesz értelme, de most még próbálkoznak vele, olyankor viszont nincs kimászkálás a városból. Mi pl. olyan helyen lakunk, ahol nincs egy normális ABC se, csak autóval lehet bevásárolni az Auchanban, ha nem engednek oda, akkor bajban leszünk.

Ha megoldják is a város ellátását, a háziállatokra nem biztos, hogy gondolnak, úgyhogy én nekik is megrendeltem 2 havi kaját, de amúgy is így szoktam, mert nagy tételben hozatom külföldről.

2020. febr. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!