Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy érint titeket ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érint titeket ha a párotok ellenkező neművel barátkozik?

Figyelt kérdés
Nem azokra a barátokra gondolok akiket régóta ismer, hanem ha kapcsolat alatt barátkozik/ismerkedik ellenkező neművel.

2020. márc. 17. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mi célból ismerkedik, és milyen szintig terjed a barátság/kapcsolat.

Azt nem nézném jó szemmel természetesen ha egy újdonsült barátnő (nő vagyok)napi szinten jelenne meg a párom életében a magánéletünket megvitatva.


Ha esetleg valami hobbi kapcsán jelennének meg új emberek az életében azt talán elfogadnám.


Viszont nem hinném,hogy bárki elfogadná, megértené azt,ha ismeretlenekkel flörtölne, ismerkedne a párja. Mi célból?

2020. márc. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A barátkozással semmi bajom. Azzal barátkozik, akivel akar. Nyilván, ha flörtölget, vagy az én rovásomra megy, az zavarna.
2020. márc. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én hagyom. Joga van ismerkedni. A hűség és bizalom nélkül amúgy se mennénk semmire. Vonzó fiatal nő, lesznek még bőven férfiak, akik próbálkoznak majd nála, ezt neki kell kezelnie, nem nekem a pincébe zárnom.

Az előző kapcsolatom arra ment rá, hogy túl sokat engedett a lány a felé irányuló bókoknak, és az önbizalom hiányának arra volt szüksége, hogy idegen pasik érdeklődjenek utána. Majd egy nap arra ébredt, hogy én nem vagyok tökéletes, míg a másik fél minden téren az. Persze ha nem vesszük számításba a dohányzást, az aluliskolázattságot, az alkoholt, a szakmát, az életvitelt, ami, mikor velem jött össze, még a prioritások plafonján volt. De hát, egy kerekre gyúrt fenék és hosszú fekete haj ezeket kompenzálja.

Úgy vagyok vele, hogy ha a lányt képes elrabolni rövid távon egy szép fiú, akkor inkább vigye el, és zárjuk rövidre hamarább a dolgot. Én részemről mindig mindent beleadok.

2020. márc. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az egyetemen és most a munkahelyén kb. húsz férfira jut egy nő, szóval elkerülhetetlen a dolog. Egyáltalán nem zavar, teljes mértékig bízunk egymásban (ellenkező esetben nem is lenne értelme a kapcsolatnak). Szerintem még jót is tesz neki, lazább és vagányabb tőle, én meg amúgy sem vagyok egy hullámhosszon a nagyon csajszis beállítottságú nőkkel. Amúgy a középiskola meg nekem volt erősen lánytöbbségű közeg, szóval régtől fogva teljesen természetesnek látom az ellenkező nemű barátságokat.
2020. márc. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Rosszul! A régi barátokkal nincs baj, nekem is van férfi! De ha már velem van ne ierkedjen nőkkel sztm! Énsem teszem és szerencsére párom is igy gondolja!

N27

2020. márc. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!