Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Úgy érzem a párom nem mellettü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem a párom nem mellettünk áll hanem más érdekeit nézi. Túlreagálom?

Figyelt kérdés

Szóval elnézést ha hosszú lesz. 2 éve vagyok a párommal mindketten középkorúak vagyunk. Én gazdasági vonalon dolgozok ő gyárban 3 műszakban. Neki és a kollégájának adtak egy céges kocsit a bejáráshoz. A kocsi állandóan a kollégájánál van a két év alatt kb 2szer volt nálunk. Amikor a kolléga kitalálja hogy ő most nem megy dolgozni mert fáj a lába pl a párom a saját kocsinkkal ment be

Ez már kicsit sok volt nekem is. A párom persze elnézi mert haverok. Pedig osztott a kocsi használata fél hónapot nálunk kellene hogy legyen. Mostani helyzetben a kolléga múlthéten pénteken nem ment dolgozni és a kocsit sem akarta visszaadni de a párom elkérte hétvégére mert neki mennie kellett. Mondta nekem hogy megbeszélte a kollégával hogy ma leviszi neki (mindketten szabira vannak küldve a héten) és nála lesz a kocsi mert nekik csak 1 van

Direkt nem vettek kocsit mert a cégest használja a pasi mindenre. Mondtam okés de legyen már nálunk is pár napot ha elkell mennünk valahova stb

Mondta párom jó majd megbeszéli vele hogy hústvét vasárnap hétfön adja oda. Ma levitte a kocsit hazajöttem és megkérdeztem hogy megbeszélték e erre nekem esett a párom hogy nem mert nekik nagyobb szükségük van rá mert ott a feleséget be kell hordani dolgozni stb

És engem szúrt le hogy baszogatom őt stb. Mondtam de megbeszéltük hogy 2 napot itt lesz a kocsi. Erre én ne parancsolgassak stb. A pasi is ugyanolyan szinten van anyagilag mint mi söt. A párom ráadásul elég fukar tegnap 8000ftod festéket sajnált megvenni a kerítésre és amikor mondtam akkor is nekem esett de a kocsit meg az ingyen furikázást meghagyja a másiknak. És persze most is én vagyok a hibás

Én meg lesek hogy megbeszéljük itthon hogy mikor lesz itt a kocsi és még ő mondta az időpontot de vele meg mást beszél meg. Akkor kihez is húz voltaképpen a párom? Úgy érzem nem velem lojális nem azt nézi nekünk mi a jó hanem a másiknak

Ami nem lenne gond ha nálunk meg nem húzná a száját minden szükséges kiadásra pl. Rosszul gondolom?


2020. ápr. 6. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
A párod egy gyenge jellem aki nem tud nemet mondani, nem tud kiállni a saját érdekéért. Hogy neked ez elég-e az már a te döntésed, én biztosan nem lennék ilyennel.
2020. ápr. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Egyreszt gaz, hogy ezen veszekedtek, masreszt gondolom a parod a melohelyen ilyen kis meghunyaszkodo nyomorek, akit ledominalt a kollega, otthon meg rajtad veri le a frusztraltsagot. Alap lenne, ha kozosen kaptak a kocsit, akkor megosztva hasznaljak, de ha a parod nem mer kiallni az erdekeiert, akkor igy jartal. Nalad azert szabja meg a koltekezesben a hatarokat, mert toled nem fel, a kolleganak viszont mar nem meri lekiabalni a fejet, hogy adja mar ugyan oda azt a tetves autot :)
2020. ápr. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Ezt nem értem. A céges autót munkába járáshoz kapta. Miért kell NEKTEK, hogy elmenjetek valahova?
2020. ápr. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mert lehet használni magánra is. Így van a szerződésben
2020. ápr. 6. 16:36
 5/9 A kérdező kommentje:
Pont ezért kell a kollégának is aki szintén nem megy dolgozni a héten
2020. ápr. 6. 16:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Márpedig a cég a legnagyobb hibás. Elég szemét dolog volt a munkátatótól et konfliktust szül. Vagy adjanak mégegyet vagy ne adjanak autót.
2020. ápr. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Spórol a cég is ez valahol érthető de a kérdésem nem erre irányult
2020. ápr. 6. 17:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsovel,nem rajtad kene levezetni a merget hanem magat megemberelni
2020. ápr. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szerinte nem baj hogy így döntött és nem érti nekem mi a bajom ezzel. Azt mondja majd elmegyünk a saját kocsinkkal. Amit nem értek mert erre nem sajnálja a pénzt, a benzinre de minden másra igen.
2020. ápr. 6. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!