Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Túlreagálom vagy esetleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom vagy esetleg nekem lehet igazam? (hosszú)

Figyelt kérdés

Lassan egy éve vagyunk együtt a párommal, fél éve együtt is élünk, viszont nekem bizalmi problémáim vannak sajnos...

Az előző 4 kapcsolatom mind hosszútávú volt és úgy végződtek, hogy mind a 4en megcsaltak..

A jelenlegi párommal jól megvagyunk ellenben pár dolog miatt előjött bennem ez a bizonytalanság ami az előző kapcsolataim miatt alakult ki.

Nem tudom elképzelni konkrétan, hogy megcsalna de vannak furcsa események amik kételyeketet ébresztenek bennem.

Például nem is egy exével beszélget rendszeresen, ez zavar, tudattam is vele de annyit mondott "csak barátilag".

Ami még zavar, hogy ezekkel az exekkel szexuális poénokkal is "ugratják egymást" ez is zavar, ezt is tudattam vele de ez is "csak vicc".

Random ráírkálnak lányok flörtölgetnek vele, mem szól róla, sutyiban telefonált az egyik exével hogy mikor találkoznak (elmondása szerint azért hogy elvigye a nála hagyott cuccokat)..

Egyszer rajtakaptam hogy miután megigerte hogy nem beszélget legalább azzal akivel előttem volt együtt mégis láttam hogy ott a beszélgetés és bevallotta, hogy kitörölte volna mert "unja már a hisztim"...

Lassan már tényleg sajnos odajutottam hogy nézem a telefonját a hazugság után meg az se normális szerintem hogy ennyi exével tartja a kapcsolatot... Én reagálom ezt túl?



2019. febr. 14. 20:49
 1/7 Karena26 ***** válasza:
81%

Nem reagálod túl, de sztem lépj ki időben ebből a kapcsolatból, mielőtt bedilizel!

Utána érdemes lenne elgondolkodnod azon, hogy miért vonzol be olyan nőket (és maradsz velük!), akik nem becsülnek meg, és még hülyének is néznek.

2019. febr. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem hagyd a pi..ba mert ez palira vesz téged.


Az kéne még hogy a párom a volt nőivel traccsoljon a hátam mögött. repülne mint a franc !

2019. febr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azert vagy ilyen helyzetben, mert tudatosan ismet ilyen szaralakot valasztottal. Latod, miket csinal, de csak szorgalmasan bologatsz hozza, es osszekoltozol vele. Aztan megy a csodalkozas, hogy a szaralak vegul ismet atcseszi a fejedet. Beszelget az exevel? Elso alkalommal meglatod, es isten vele. Nem hagyod meg utana sorozatban evekig alazni magadat.
2019. febr. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a pasival feleslegesen költöztél össze. Hülyére vesz nem foglalkozik azzal hogy neked hogy esik amit csinál. Egy szóval egyáltalán nem szeret. Ja én szeretem a párom írhat rám akármilyen pasi/csaj flörttel nem leszek rá vevő. Az hogy az exekkel beszéljek majd minden nap és tali is ma az kizárt és sosem jönnék össze olyan pasival aki ugyan ezt csinálja.
2019. febr. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én se foglalkoznék ilyen pasival. Aki szeret, az nem csinál ilyet.

Számomra elképzelhetetlen hogy exekkel csevegjek csak úgy (szexről pláne nem), de szerencsére a párom is pont ugyanígy gondolkozik. A telefonunk se tabu és nem a bizalom miatt hanem mert egyszerűen abszolut semmi titkunk nincs egymás előtt.

2019. febr. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem reagálod túl. Én már régen atot nyitottam volna neki és végleg el is búcsúztam volna tőle. Aki tényleg téged fog szeretni annak nem lesznek ex barátnői meg a telojaban sem. Teljesen hulyenek néz ez az ember. NE ENGED!
2019. febr. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont ilyen párom volt az exem, meg is csalt a volt nőjével...


28N

2019. febr. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!