Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Vége lesz a kapcsolatunknak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vége lesz a kapcsolatunknak a vírus miatt?

Figyelt kérdés

A párom egészségügyben dolgozik. Mikor kirobbant ez az egész koronavírus mizéria. Ő elköltözött tőlem a saját lakásába. Az én védelmem érdekében. Mert fél, hogy bármit hazahozhat a kórházból. Lassan egy hónapja nem találkoztunk. Telefonon beszélünk, de az mégsem ugyan olyan. A kolléganője többször felmegy hozzá, csajos délutánt tartanak, van hogy ott is alszik. Erre az a magyarázat, hogy ugyan abban a környezetben dolgoznak.

Jelenleg én itthonról dolgozom, nem megyek sehová. Ebben a helyzetben nem lakhattunk volna tovább együtt?


2020. ápr. 10. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:
72%

hát szerintem az semmivel sem másabb, hogy a kolleganőjéval kik kvázi most együtt, mintha veled lakna...


furcsa mindenesetre, ha annyira védeni szeretne mindenkit a vírustól, tényleg egyedül lakna a lakásába, nem hívogatna barátnőket stb. meg a te védelmed érdekében?? és ha te azt mondod, téged nem kell védeni? a fiatalok nagy része tünet nélkül kihordja...


érdemes lenne veled erről beszélni, nekem több sebből vérzik a dolog. ami különösen furcsa, hogy ti életvitelszerűen egy háztartásban éltetek, most meg így lelécelt, ennek nem látom értelmét.

2020. ápr. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%
*lakik most együtt
2020. ápr. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
82%

Várj, ő a nő a kapcsolatban vagy mi az hogy csajos délutánt tartanak? Ha ő a férfi, akkor nagy eséllyel már keféli azt a kolléganőt.


Ha ő a nő, akkor légy türelemmel, nem különösebben jön le ebből bármi amitől tartanod kéne. Egy helyen dolgoznak tényleg, elvannak szigetelve alapból, jó érzés lehet hogy van valaki akivel eltudnak lenni és jól tölteni az időt.


Lehet persze hogy ettől még nem bírja ki a kapcsolatotok ezt a mostani helyzetet, de egyrészt előre felesleges idegeskedni, másrészt nem emiatt lett vége, hanem voltak már problémák korábban is, amik előbb-utóbb az elszakadást eredményezik.

2020. ápr. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!