Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak! Zavarna ha a barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Zavarna ha a barátnőtök az alábbi, illetve ahhoz hasonló zenéket bömböltetne otthon, pl. takarítás, vagy készülődés, sminkelés közben?

Figyelt kérdés

Itt a zene:

https://www.youtube.com/watch?v=bNYrjcy8QCY


Zavarna a dalszöveg, komplexusosak lennétek tőle, félnétek, hogy a barátnőtök is ilyesmire vágyik?


2020. ápr. 17. 15:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
A kommentem nem lesz építő jellegű, előre is bocs. de ha már egy zenétől komplexusa lesz egy férfinak, inkább maradok egyedül. N
2020. ápr. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavarna mert utalom ezt a stilust, sovege nem erdekel...
2020. ápr. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Vajon a magyarok hány százaléka ért egy szót is abból a zenéből, amit bömböltet? :)
2020. ápr. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen csajom.

Vettem neki profi fejhallgatót.

2020. ápr. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hármas, én értem, mert anyanyelvi szinten tudok angolul, bár az igaz, hogy ez a legtöbb emberre nem mondható el, mondjuk nem tudom, hogy lehet úgy zenét hallgatni, hogy azt se tudod, szimpla tiniszerelemről énekel az előadó benne, vagy a nagyanyja születésnapjáról.
2020. ápr. 17. 15:20
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem néztem meg, melyik zene ez, de egyrészt ha valakinek már egy zeneszámtól komplexusai lesznek, azzal elég nagy problémák vannak amúgy is, másrészt meg akármit is bömböltetne, az engem nagyon zavarna. Szívesen hallgatok zenét takarítás, főzés közben vagy csak úgy, de ragaszkodom egy emberi, normál hangerőhöz. Tökmindegy mit hallgat a párom, legyen szíves ne az egész utcával hallgattatni.
2020. ápr. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"Hármas, én értem, mert anyanyelvi szinten tudok angolul, bár az igaz, hogy ez a legtöbb emberre nem mondható el, mondjuk nem tudom, hogy lehet úgy zenét hallgatni, hogy azt se tudod, szimpla tiniszerelemről énekel az előadó benne, vagy a nagyanyja születésnapjáról."



Pedig az emberek 99%-a így hallgat zenét :)


A kedvencem az volt, mikor kérdeztem a csajtól, hogy tudja e, hogy éppen ilyen csajokat prostizó, alázgató zenét hallgat!? :)


Vagy amikor az ultrakonzervatív ismerős felvilágosítottam, hogy itt bizony keményen drogokról danolásznak, mi több éltetik az életformát... Ami szerinte elemi bűn, és mindenkit agyon kellene lőni miatta :))

2020. ápr. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy zavarna. De azonnal bömböltetném az én zeném.
2020. ápr. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Csodákra képes egy vezeték nélküli fejhallgato. Engem a zene hangossága zavarna nem a dalszöveg.
2020. ápr. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
49%
Zavarna.Ez minden csak nem zene.Nem egyezne az erkölcsi rendünk. F/44
2020. ápr. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!