Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti összejönnétek egy mezőgazdá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egy mezőgazdászal?

Figyelt kérdés
Hogy viselnétek hogy az év 3/4ében szinte csak aludni megy haza? Valamint megtudnátok szokni a tanyán élést?

2020. máj. 3. 21:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
Nem jönnék össze, mert nem élnék vidéken.
2020. máj. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
58%
Mezőgazdásszal. Szeretsz fejni, almozni, szetezed állatokat?
2020. máj. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
61%
Nem.
2020. máj. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Noren1989 ***** válasza:
79%
Én férfiként sem jönnék össze vele :D
2020. máj. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
89%
Nem költöznek tanyára a belvárosból.
2020. máj. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
89%
Ki van csukva. Én városi nő vagyok, a tanyán halálra unnám magam. És az sem pálya, hogy nincs minőségi együtt töltött idő, ha én városban akarok maradni, és kb. csak aludni-dugni járna "haza".
2020. máj. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
10%
Nem. Egyrészt utálom a tanyát, másrészt egy ilyen "mezőgazdász" ember túl egyszerű és nem is ismeri a felvilágosult életet. Egy ilyennel sohava sem lehetne menni. Tipikus bálba járó letesz aki a mozit még csak hírből sem ismeri. Egy normális nő akinek igénye van a normális programokra nem.fog veled leállni. És a ti fajtátok általában az ilyen nőket nevezik beképzeltnek. Keress csak valami te kaliberű menyecskét ahogy a ti fajtátok nevezi a nőket az egyszerű maradi nyelvén
2020. máj. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
83%
#7 lol azért ne vidd túlzásba, mert nagyon primitívnek tűnsz annak ellenére, hogy városi vagy. (egyébként én is, mielőtt még azt gondolod, hogy nem). vajon honnan vennél zöldségeket stb., ha mindenki irodában dolgozna, idióta?
2020. máj. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
71%

Nem jönnék összes mezőgazdásszal. Világ életemben városban éltem. Nem hagynám ott a várost. Ott van a munkahelyem, a barátaim, családom stb. Itt van lehetőség étterembe, moziba, cukrászdába menni. Úgy sétálni, hogy nem lépek bele a tehénszarba. Különböző sportolási lehetőségek, különböző programok.

Illetve, városi lányként szinte minden állattól félek. Tehén, bárány, tyúk, kacsa, liba, ló, béka stb. :D szóval nem érezném jól magam egy tanyán, ahhol hasonló állatok vannak. Soha életemben nem kapáltam. Van egy kicsi udvarunk, be van füvesítve, azt lenyírom mert 10 perc alatt végzek az egésszel.

Arról nem is beszéltem még, hogy nekem fontos hogy a párommal minőségi időt együtt tudjak tölteni. Az meg úgy nehéz hogy az év 3/4-ben egy munkagépen zötykölődik a földeken.

Nincs semmi bajom a mezőgazdászokkal, mert szép amit ők csinálnak. De együtt élni nem tudnék velük.

2020. máj. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem kizáró ok számomra egyik sem, sőt, a tanyán élést valószínűleg élvezném is.
2020. máj. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!