Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők, összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, összejönnétek egy olyan gazdag férfival, aki nem engedne titeket a saját pénze közelébe? Felesbe fizetnétek mindent, bármiről is legyen szó. Saját munkahelyel kéne hogy rendelkezetek. Meglenne a kémia?

Figyelt kérdés
2018. okt. 27. 18:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

"Saját munkahelyel kéne hogy rendelkezetek."

Mért?

Ha ő gazdag és nem állásból él, nekem mért kéne abból?

Nem illik össze egy szabadúszó egy állásban dolgozóval.

2018. okt. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%
nem.
2018. okt. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Én se engedném az én pénzem közelébe. De nen hiszem, hogy egy olyan pasival akarnék kapcsolatba kerülni, aki ilyennel kezdi.
2018. okt. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%

"Felesbe fizetnétek mindent, bármiről is legyen szó."


Az azért is érdekes, mert ha a nő keres nettó 88 000 Ft-ot, és beülni nem tud, csak a parkban papírpohárból vizet inni egy randin, és ez neki megfelel, akkor a GAZDAG férfinek is ez megfelel? Mert én úgy tapasztaltam, már csak 3x-os jövedelem esetén is igénye van a gazdagabbnak, hogy drágábban fogyasszanak, és hogy teljesüljön a saját igénye, meghívja arra a partnerét, amit amúgy az nem venne igénybe.

2018. okt. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudna felesbe fizetni. En nem vagyok gazdag de felesegem keptelen lenne mindennek a felet fizetni mert nincs annyi ora egy napban amennyit naponta dolgoznia kellene hozza.


Igy a kerdesed keptelenseg .

2018. okt. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Bence_ ***** válasza:
67%
Tehát ha utazunk első osztályon akkor ő is fizesse ezt a jovedelmébol?
2018. okt. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert az itteni hiedelemmel ellentetben en is meg szoktam hivni a paromat, en is szoktam fizetni italokat, ettermet, es ahogy az elottem szolok is mondtak, a gazdag ferfinak nem felelne meg, hogy ugy utazzunk, hogy hostelben szallunk meg pl.
2018. okt. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nem kedvelem a fillérb...szó személyiséget. Az ilyen a bajban azonnal utcàra dobna ha ne adj isten elveszteném az àllàsom és mehetnék a híd alà. Kösz nem . Èn igazi tàrsra vàgytam , szerelemre, jóban rosszban együtt. Közös otthon, közös pénzkereset, közös hàzimunka, közös kassza.

Mindketten dolgozunk de ha a màsik bajba került, igenis segítettünk, ugyanúgy ettem, fürödtem, melegedtem, költöttem mikor nem volt épp munkàm, mert a férjem segített a bajban, és eltartott mindkettőnket, ahogy én is , amikor ő került àtmenetileg ilyen helyzetbe.

2018. okt. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 peca1000 ***** válasza:
69%

Mi így élünk kérdező 12 éve.


Külön kassza, rezsi, kaja, felújítás, műszaki eszközök, nyaralás felesben, a többit mindenki saját pénzből.


Asszony 10 évig 3X annyit keresett mint én, utána fordítva.


Igényeket átbeszéljük, nagyjából azonosak.

2018. okt. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Cica, szerinted most nem dolgoznak a nők?
2018. okt. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!