Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy mondjam el a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a barátomnak hogy rám nyomult az egyik haverja? Nem merek neki szólni.

Figyelt kérdés

Először csak úgy nézett rám én nem foglalkoztam vele de most már kezd fogdosni. Viccből csinálja direkt mutatja milyen vékony és kicsi a labam kezem meg ilyenek. Utoljára mikor itt volt a hátam simogatta meg és utána lejjebb.

4 éve vagyunk együtt nagyon szeretem a barátomat.


2020. máj. 10. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Írj neki levelet.
2020. máj. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mersz szólni? Félsz, hogy elveri a haverját? Ebben az esetben fenyegessed meg a havert, hogy ha még egyszer hozzád ér, szólsz a barátodnak és nem lesz jó vége.
2020. máj. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Odamész a barátodhoz és elmondod neki ilyen egyszerű.

Ebben tényleg nem értem mi olyan nehéz

2020. máj. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben elmondanám mielőtt bekavar a kapcsolatotokba
2020. máj. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk nem is értem másfél méterről hogy tud fogdosni.

Mondd neki hogy ne nézz már, ne méregessed a kezemet, hogy kicsi e, méregessed x-ét.

Nincs másik csaj a társaságban?

2020. máj. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyu, Béla mostanában indokolatlanul taperál, beszélj már vele te is, mert ez így nem oké.
2020. máj. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Írnék neki üzenetet (azért írásban, hogy lehetőleg nyoma maradjon), hogy fejezze ezt be, mert különben szólsz a barátodnak.

Ha nincs változás, akkor rögtön szólnék.

2020. máj. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!