Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy mondjam el a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a barátomnak hogy nekem ez nem tetszik én nem így akartam?

Figyelt kérdés
Mikor voltunk vásárolni megkerdezte hogy mit vegyen nekem karácsonyra. Én ezt nem így akarom hogy én mondom meg mert én sem kérdezem tőle.
2019. dec. 17. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan így ahogy ezt ide leírtad?
2019. dec. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
"Én ezt nem így akarom, hogy én mondom meg, mert én sem kérdezem tőled."
2019. dec. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Lehet meglepi, csak akkor a gesztust értékeld majd és ne húzkodd majd a szád, ha nem találta el, amit akartál.
2019. dec. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
sértődötten mondd azt, hogy semmit.
2019. dec. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk így: "Szívem, én az ajándékozásban pont a meglepetés örömét szeretem. Azt szeretném, hogy te találd ki, mit szeretnél nekem adni, ne én mondjam meg, mert akkor ennyi erővel magamnak is megvehetném."
2019. dec. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Adj neki tampontokat, pl h szereted vagy nem szereted a praktikus ajandekokat, szenelyeset vagx inkabb kozosen elvezhetot szeretnel
2019. dec. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%

De hogy lett a párod?

Ez elég mély vízválasztó, hogy ki minek gondolja az ajándékot?

2019. dec. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy "azt szeretném, ha meglepnél".
2019. dec. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!