Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit vegyek születésnapjára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek születésnapjára ? Már megint elrontottam a feleségem születés napját. Vettem neki egy csoda keselezot (40e Ft volt) és mellé vettem az emeletre egy jó robot porszívót (roborock S60) és elmentem a világ végére a kedvenc éttermébe

Figyelt kérdés

És hoztam neki a kedvenc ételebol.


Azt végülis megkaptam, hogy ő semmit se kapott. És igaz is, én sinfogok kést élezni, én is elfogom magam kiáltani hogy "heyy Google, klin ap maj bedruum" hogy a porszívó magától feltakaritson.


Sőt , vele együtt ettem a vacsibol.


Ez által O megint csak olyan dolgokat kapott ami nekem is jó.


Mi lehet az a dolog amit érdemes lett volna vennem ?


2020. máj. 14. 16:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%
Nem munkaeszközt, az biztos. :D
2020. máj. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%

A háztartási gép nem ajándék. Te mit szólnál, ha a nejed neked vasalót venne a szüli napodra?


A vacsora teljesen rendben van.

2020. máj. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%

Te ismered a nejed, de én ia kibuknék, ha a férjem a KÖZÖS háztartásunkba venne szaeokat AZ ÉN szülinapomon. Minek? Ez nem ajándék, nem rólam szól...


Miért nem veszel neki valami szép ruhát, fehérneműt, ékszert, készítesz vagy készíttetsz neki tortát, romantikus vacsit mellé, vagy bőrápoláshoz kozmetikumokat (például a skinsmart oldalán vannak jó dolgok), ha szeret hobbiból varrogatni, varrógépet, ha szeret rajzolni, akkor színeskészletet, vagy valami jó könyvet, vagy géllakk készletet, ha szereti az ilyesmit és van kézügyessége.

2020. máj. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%

Hat ezek nem szulinapi ajandekok... porszivot elmegyunk es veszunk ketten, keselezo szinten ez a kategoria, maszkalunk a MediaMarktban, bameszkodunk a konyhai reszlegen es ha mar ott vagyunk, veszunk par cuccot.

A vacsora oke.

2020. máj. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
96%
Esetleg befizetni egy masszázsra? Én szeretem az élményeket gyűjteni 🙂(utazás, wellness, vitorlázás) a háztartási dolgok szülinapra nem valami jók.
2020. máj. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező, te talán új villáknak örülnél a szülinapodon?

Ha a feleséged egy szakács vagy alaphobbija a főzés, és emiatt szereti a késeket, akkor rendben, más esetben nevetséges.

2020. máj. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Én legutóbb egy csokor rózsát és egy Karl Lagerfeld karperecet kaptam a férjemtől. Maximálisan tetszett mindkettő, ismeri az ízlésem és a vágyaim is.

Háztartási gépeknek én sem örültem volna, a vacsi az rendben van.

2020. máj. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Torta, csokor virág, esetleg vacsora is. Számomra ez a szülinapi klasszikus.
2020. máj. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Te egyáltalán nem ismered a feleségedet. Fogalmad sincs, mire vágyik. Én kifejezetten kértem a robotporszívót, meg is kaptam. Egy teljesen egyszerű modell, semmi extra, de nekem nagyon megkönnyíti a hétköznapjaimat. De ez én vagyok. A Te feleségedre neked kell odafigyelned. Nem tudunk neked konkrét ajándéktippeket adni, mert nem ismerjük a feleségedet. De talán sokat segítene a helyzeten, ha megkérnéd, hogy mondja el, milyen ajándékra vágyna. És te meg FIGYELJ RÁ ODA. Csak rá figyelj legalább 5 percen keresztül. És mostantól minden egyes nap legyen 5 perc, amikor csak rá figyelsz.
2020. máj. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
70%

az összes fenti opció arra utalna, hogy valami nincs rendben. ezek csupa olyan ajándék, amit bárkinek vennék, de a páromnak biztos h olyasmit adnék (legyen élmény vagy tárgy), ami személyre szabott.

Utazás bakancslistás helyre, egy tökéletes nap megszervezése, valami olyasmi , amire régóta vágyik vagy valami általam készített személyes dolog.

2020. máj. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!