Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen programot találjak ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen programot találjak ki a páromnak születésnapján?

Figyelt kérdés
én 24L a párom 25F. együtt élünk. az hogy elviszem valahova az kilőve, mert mindkettőnk szerint gáz ha a nő hívja meg a férfit (már csak azért mert nyilván akkor nekem kéne fizetnem, ő meg azt el se fogadná.. próbáltam már.., úgy meg ugye nincs értelme hogy elhívom és ő fizet.. nem maga a valahova elhívás a gond..). ajándékot már vettem neki, azt odaadom miután hazaért munkából, a kedvenc ételével meg tortával várom majd. de hogy utána mi lesz azt nem tudom.. film nézésre is gondoltam de annyira nem rajong érte.. játszani szeret nagyon gépen, de olyan közös program nincs amibe ez benne lenne. valami ötlet? olyan ami izgalmas tudna lenni még egy olyan "gamernek" is? szex is lesz nyilván de az este. köszi a válaszokat!

2018. júl. 21. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Valami játékkal kapcsolatos dolgot helyezz fel a nunidba, amit onnan kell, majd előszednie. Találj ki hozzá valami útmutatót ilyen kérdéseket, hogy eljuthasson a jutalmáért. Utána meg beaktiválja és öröm és boldogság meg egész éjjel dug majd. :)
2018. júl. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Meglepetés buli? Áthívod pár haverját, tesókat, nem kell sok ember, 5-6 fő épp elég. A klasszikus "előugrunk a kanapé mögül", egy kis torta, pezsgő, és mindenki mehet haza. Rokon vagy barát biztos segít szervezni és ad kulcsot is, ha nem laktok még együtt.

Hívd meg úgy, hogy ingyen van. :) Például este kiviszed egy csendes parkba csillagokat nézni, pezsgőzni. Ha be tudsz szervezni valakit, akkor ott meg is lepheted egy mini tüzijátékkal. 10-15 ezerből megoldható.

Kitalálhatsz hasonlót, ami nem belépős, nem fizetős, és akkor nem lesz kínos. De kár erre ennyire rápörögni.

2018. júl. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nincsenek közös ismerőseink, az övéivel meg nem tartom a kapcsolatot. a bátyja nagyon messze él. de igazából ő is elmondta hogy bulit nem akar. inni nem iszunk. a séta viszont jó ötlet, az lehet lesz! csak ugye még mindig nincs kitöltve a nap :(
2018. júl. 21. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!