Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha a házasságba vannak szexuál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a házasságba vannak szexuális problémák akkor mivan?

Figyelt kérdés

Nem kapok meg minden a páromtól,hiányérzetem van..

Keressem máshol? Gondolom pasiknak szégyen ha ezt gondolják,de csajoknál természetes és elfogadott,rólluk nem szabad rosszakat mondani.


2020. máj. 16. 15:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Értelmes emberek akkor kommunikálnak, párterápiára mennek és nem egyből egy másik pasi vagy nő karjaiba.
2020. máj. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%

Hát igen, pont ez van ilyenkor. Rögtön a harmadik fél felé kezdenek kacsintgatni.

Szerintem ez nagyon végső esetben lehetne csak opció. Szexuális kultúrát lehet fejleszteni, ha van rá hajlandóság. Beszélni kell róla és közösen változtatni.

2020. máj. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
A legrosszabb megoldás, ha máshol keresed, azt amit nem kapsz meg otthon. A párkapcsolat és a szex lényege is a kommunikáció. Ülj le beszélni a pároddal arról, hogy mit hiányolsz szexuális téren. Ha magatoktól nem tudjátok megoldani, érdemes felkeresni egy szexuálpszichológust. Ha ez sem segít, akkor nincs értelme tovább erőltetni a házasságot.
2020. máj. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%

Azt az energiát amit a harmadik félbe fektetnél, fordítsd a párod felé, a kapcsolatotok felé. Párterápia magyarán.

Ha ez nem megy akkor pedig lépj ki és találj olyat aki kielégít minden téren.

2020. máj. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
9%

A házasságban nem a szex a lényeg!


Hanem olyan dolgok, mint a hitelek rendezése, számlák, kaja, gyereknek jó suli,...


Ha szex kell, ne feleség, szerető legyél!

2020. máj. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%
Őszintén, én nem nagyon értem, hogy egy párterapeuta mit tudna segíteni abban, hogy nem kap meg valamit... Egy másik ember előtt mondja el, hogy seggbe akar bszni, az meg megpróbál rábeszélni, vagy mi?
2020. máj. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
44%

6.-nak.


Na ez az!


Sok barom nem fogja fel, hogy az csak átverés. Attól, hogy dumálok róla, nem lesz jobb melóm, és oldódnak meg az anyagi gondok, nem nyeli le a csajom, vagy ...

2020. máj. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%

A párterapeuta nem tud segíteni a szexuális gondokon. De a szexuálpszichológus igen. Ehhez viszont hogy úgy mondjam totálisan ki kell teregetni a szennyest egy idegen ember előtt. Őszintén, köntörfalazások nélkül. Erre pedig sokan nem képesek.

[link]

2020. máj. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%
7-es, nem hiszem, hogy átverés a terápia, ha mondjuk olyanról van szó, hogy már nem törődik vele annyit, vagy valami megváltozott a kapcsolatban; de amikor a szex a baj, az annyira egyszerű, hogy nem tudom, mit lehet róla beszélni. Igen vagy nem.
2020. máj. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
95%
A szexuálpszichológus sem arra van, hogy rábeszéljen valamire, amit nem akarsz megcsinálni.
2020. máj. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!