Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha nincs szexuális élet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs szexuális élet egy házasságban, akkor miért zavarja a másikat a megcsalás?

Figyelt kérdés

Nejem hallani sem akar a nyitott kapcsolatról, miközben évek óta egyre ritkábban, manapság pedig hónapok óta nem él velem intim életet. Állítólag nincs rá igénye, nem kívánja. Számtalanszor próbáltam beszélni vele, minden megoldásra hajlandó voltam, de ő mindentől elzárkózott, elzárkózik. Tabu téma nála! :-o

12 éve vagyunk házasok 14 éve élünk együtt. Évekig nagyon szenvedélyes, fantáziadús szexuális életünk volt. Tüzes, aktív nő volt. Mintaférj vagyok, minden téren jól megvagyunk mai napig, kivétel a szex. Egyfajta barátsággá alakult a viszonyunk házastársi helyett. Számomra ez kevés, neki elég. Negyvenesek vagyunk, két kisgyerekkel, megalapozott élettel, amit nem szeretnénk felrúgni.

Miért zavarja, hogy megcsalnám? Még nem tettem meg, de egyre több a kísértés.

Megismertem egy nőt, akivel egy hullámhosszon vagyunk és akar is engem. Ő szingli életformára rendezkedett be, amin nem akar változtatni. Úgy fogalmaz: nem férjnekvalót keres , csak társaságot. Nagy dilemma előtt állok ezáltal!



2018. dec. 31. 08:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
33%

Mit ne mondjak eléggé pocsék helyzetben vagytok.

Pasiként én azt mondom, szeretkezz más nőkkel, ha van rá lehetőséged! Nagyon sok pasi csorgatja a nyálát a nők után, de nem jön össze nekik semmi. Ha olyan mázlista vagy, hogy van nő, aki kíván téged akkor használd ki a lehetőéget!

Nem tudom mi baja a feleségednek, de ha nem akar változtatni a helyzeten az legyen az ő baja! Lehet hogy épp az a problémája túl rendes vagy nem tart már eléggé férfiasnak. Csapj az asztalra és mond meg kerekperec vagy ő szexel veled megfelelően vagy mész máshoz!

Nemrég volt a Maszk film a tévében. Abban mondják: a jófiúk mindig hoppon maradnak!

Mellesleg, amiről feleséged nem tud, az nem fáj neki! :)


(én mit nem adnék, ha megkívánna engem egy nő)

2018. dec. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%
Nem kell megcsalnod. Megmondod neki, hogy ha nem változtat, te félre fogsz lépni. Innentől kezdve nem megcsalás, tud róla, és ő baja, ha nem tesz ellene.
2018. dec. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

Lehetséges okok:

- még szeret téged, de valami hormonális stb baja van amiért nem kívánja a szexet.

- fél, hogy beleszeretsz másba és egyedülálló anya lesz belőle. Hiszen te ígérhetsz bármit, nem lehet tudni, mi lesz a végkimenetele egy szeretői kapcsolatnak.

- azért, mert ezzel ő emberileg kevéssé értékesnek érzi magát.


Nézd, én nőként megértelek, de amikor ez a helyzet tarthatatlanná vált nálunk, én elváltam. Gyerekkel együtt is. Mert ezt éreztem helyes megoldásnak. Rá sem néztem más férfiakra amíg házas voltam, és utána is hónapokig tartott, mire összeszedtem magam annyira, hogy keressek valakit. A megcsalással csak elmérgesíted mindkettőtök kapcsolatát. A helyedben én ulitmátumot adnék: ha nincs szex, nyitott kapcsolat. De akkor ő is kereshet mást. Ha mégsem akkor válás. Válasszon. Mert neked nem jó így.

2018. dec. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%

Volt egy - kettő kapcsolatom házas férfival. Mindegyik azért keresett szeretőt, mert felesége megfásult, kiégett, nem adott magára, elvesztette nőiességét. A tiédhez hasonló helyzetben voltak. Hiába szerettek volna változtatni a feleségük nem akarta.

Én nem értem ezeket a nőket! Kell is a férjük meg nem is. Ne csalja meg, de nem adja meg neki amit kellene. Ne nézzen más nőre, ám ő úgy néz ki, akár egy takarítónő.


Mielőtt megszólna valaki. Házas vagyok, van két csodás gyerekem. 17 éve vagyunk együtt férjemmel, de mai napig úgy szeretkezünk, mit megismerkedésünk idejében.

Mindent megteszek, hogy nőies maradjak! Sportolok, egészségesen étkezem, lehetőségeinkhez képest ruházkodom, sminkelek, fodrászhoz járok, stb. Férjem ugyanígy ad magára. Vállalkozók vagyunk mindketten, ha nem is gazdagon, de haladunk. Együtt! Jóban, rosszban, mindenben együtt!


Úgy gondolom, rossz házasságban élni felesleges, az senkinek nem jó! Tovább kell lépni, ha nem megy. Legjobb megoldásnak azt tartanám, ha szétválnátok és mindketten olyan életet élnétek, amire vágytok. Van úgy, hogy nem sikerül egy házasság, attól még a következő lehet nagyon jó. (férjemnek is ez a második házassága, az előző 1-2 évig tartott csupán, szüleimnek is volt másik házasságuk, ők lassan 40 éve házasok)

Nem érdemes alárendelni a saját életed feleségedé alá. Addig éld az életed, amíg lehet! Csupán a megszokások miatt nem maradjatok együtt!

2018. dec. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
34%
Egyszerűen csak bejelented, hogy meg fogod csalni, ha ez így megy tovább. Ha erre sem reagál, akkor a helyedben kipróbálnám mással.
2018. dec. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
32%
Az ATM-et félti.
2018. dec. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mi baja van a feleségednek, de ha nem nyitott arra, hogy kiderítsétek és változtasson vagy változtassatok, akkor nehéz helyzetben vagytok.
2018. dec. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
46%
Itt 2 lehetőség van - vagy elváltok, vagy titokban szexelsz mással. Amiért egyébként nem is neheztelhetne a feleséged, mert ha ő nem adja meg, amire vágysz, akkor így járt.
2018. dec. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
33%
Gondolom nem Te vagy a Kisbíró! Ne verd dobra! Kefélj meg mindenkit aki hagyja magát, a szádat meg tartsd! Ez a titok.
2018. dec. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért arra számíts, hogy az a nő, akimazt mondja, hogy csak szórakozást keres, simán meggondolhatja magát, teherbe esik és akkor hiába nem akarod felrúgni a megalapozott életedet, a következmények nélküli szexből lesz a válás, gyerektartás stb
2018. dec. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!