Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Manapság melyik nemet tartjáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság melyik nemet tartjátok összességében a dominánsabbnak a párkapcsolatokban?

Figyelt kérdés
Tudom, általános jellegű a kérdés, és a legtöbben a saját kapcsolataikból tudnak kiindulni, de nem baj az sem.

2020. máj. 19. 14:34
A kérdező szavazást indított:
Egyértelműen a nőket.
Inkább a nőket.
Kb. egyenlőek.
Inkább a férfiakat.
Egyértelműen a férfiakat.
63 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Az tuti h magamról kellően objektiven tudom mondani h én vagyok a domináns és hagyom a nőt is érvényesülni, érdekel a gondolata, véleménye, ötlete stb azért h a döntéseim által neki is jó legyen. Max akk adom át az irányitást ha nincs kedvem foglalkozni a dologgal és ő kellően életképes ahhoz h nélkülem is mindkettőnknek megfelelő döntéseket hoz.
2020. máj. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%

Sajnos a nőket.


Manapság kevés a FÉRFI. És mivel nincs APA és ezért FÉRFI modell a srácok előtt, ezért lesznek ilyenek:


[link]


[link]


[link]

2020. máj. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Sunshinedoll ***** válasza:
85%

Háztartás és család terén a nők. Egyértelműen a nők menedzselik a háztartást, a családi pénzügyeket, a nők tudják, mi fogyott el, mit kell venni, mikor van a gyerek szülői értekezlete, mikor kell edzésre vinni stb.

Párkapcsolatban szerintem meg inkább személyiségtől függ, nem a nemtől.

2020. máj. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%
A nőket, de simán meghunyászkodnak egy izompacsirta mellett.
2020. máj. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%

Nem tudom általánosságban kijelenteni, mert vannak olyan kapcsolatok is, ahol a nőnek kuss a neve és ha rosszul viselkedik, akkor elverik, és vannak olyan kapcsolatok is, ahol a férfi egy papucs és mindent képes megtenni egy kis női szeretetért cserébe, aki pedig könnyű szívvel gázol át rajta.

Talán az egyenlőség dominál inkább.

2020. máj. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Engem a párom lelki terrorban tart, úgyhogy ő a domináns (férfi). De azért sok minden úgy van ahogy szeretném, a szerencsém miatt. Úgy értem azért nem megyek bele konfliktusokba vele, mert már tudom hogy hogy megtorolja ilyen kis sunyi módon, és végül sakkmatt. Abszolút okosabb nálam ebben (másban nem).
2020. máj. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Az a dominánsabb, aki betegebb személyiség.
2020. máj. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
Nagyon sok nő által dominált házasság van. És azokban többnyre csak szenved mindenki.
2020. jún. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
Az a dominánsabb, aki kevésbé kötődik a másikhoz.
2020. jún. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%
A 45+ korosztalyra van ralatasom. Btutal szamomra ahogy a ferfiak meghunyaszkodnak otthon a szex es a csaladi beke kedveert.
2020. jún. 6. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!