Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért idealizálják sokan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért idealizálják sokan azokat a párkapcsolatokat, amikben a két fél jobbá teszi egymást?

Figyelt kérdés
Szerintem pont, hogy az a jó kapcsolat, ahol a két fél megtapasztalja milyen a másik a legjobb állapotában, aztán pedig szép lassan mindkét fél elhagyja magát, mert úgy érzik megtehetik.

2019. júl. 9. 15:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%
De abban mi a jó ha valaki elhagyja magát? Akar párkapcsolatban akar egyedül az nemjo dolog szerintem ...
2019. júl. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%

Oltári forma vagy. Rajtad kívül még sokan gondolhatják ezt, mert gyakorlat van belőle. :D

32/f

32/f

2019. júl. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Noblesse Oblige ***** válasza:
95%

Szerintem ahol önmagam lehetek az nem egyenlő azzal, hogy elhagyom magam.


Ahol elhagyom magam ott lemondtam dolgokról. Ahol önmagam lehetek, ott a nyugalom érzése van, hogy mindig megértenek. De pont ezért tudok hatékonyabb lenni máshol, másban, mert van egy hely, ahol szeretnek, megértenek, őszinték velem.

2019. júl. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
Idióta vagy. Az a jó kapcsolat, amelybwn mindkét ember dolgozik önmagán, mind lelkileg, érzelmileg, mind fizikálisan is, mindamellett, hogy tesznek a kapcsolatért minden nap egy kicsit. 31F
2019. júl. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Látom már itt is működik azért rendesen az az agymosás, nem csak Amerikában, Svédországban, stb. Szomorú látni, hogy agymosó dumával önfejlesztés címszó alatt elérik, hogy önként álljanak az emberek rabszolgának.
2019. júl. 9. 15:59
 6/19 anonim ***** válasza:
93%
Te am kapcsolatban vagy...? Ha igen, élvezd ki - nem fog sokáig tartani... ;)
2019. júl. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Eddig még csak a 3-as adott normális választ.
2019. júl. 9. 16:11
 8/19 anonim ***** válasza:

Miért kéne elhagyni magukat?

Nekem nem kell lusta, igénytelen pasi.

2019. júl. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

"Nekem nem kell lusta, igénytelen pasi."


Ok, ez rendben van, ha te sem vagy lusta és igénytelen. Én csak azt gondolom, hogy két lusta, igénytelen ember szerelme a legtisztább szerelem.

2019. júl. 9. 16:14
 10/19 anonim ***** válasza:
94%
Te beteg vagy kérdező 😂😂😂😂
2019. júl. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!