Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A párom folyamatosan durrog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom folyamatosan durrog és húzgálja a száját természetéből adódóan, illetve soha semmilyen problémára nem tud választ adni, megnyugtatni, ez normális?

Figyelt kérdés

Én 28/L, ő 29/F, 3 éve járunk.

Most költötztünk össze két hónapja. Előtte is rengeteget vitáztunk, de az összeköltözés előtti egy hónapban helyreraktuk a kapcsolatunkat, ezért is vágtunk bele.

Ő mindig is hihetetlenül durrogós volt természetéből adódóan, mindenre húzgálja a száját, mindig neki van igaza, nekem meg nem lehet véleményem. Nem az az érzelmi zsarolós típus, imád engem, egyszerűen csak ilyen a természete. Úgy érzem hogy az életről lejövök miatta ettől a negativitástól. Úgy érzem teljesen kikészültem és sose fog változni, pedig mindig azt igérgeti, de szerintem esélytelen... Nem tudom mitévő legyek.


Valamint ha van valami probléma, és felvázolom neki, azt mondja hogy erre nem tud mit mondani, és mint egy kisiskolás, csak bámul, ha kell, egy órán át, de egy szó nem jön ki a száján. Ez szintén kikészít. Sírok mellette, és nem bír megszólalni, mint aki le van sokkolva. Évek óta semmi változás, most kuncsorog hogy változtatni fog... Létezik ilyen bárhol is?



2020. máj. 24. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Amit nem értek, miért vagy vele?

Ilyen emberrel együttélni nem lehet, ne vesztegesd el vele az idödet! Találsz értelmesebb valakit is, nem kell mellette maradni!

2020. máj. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Persze, hogy normális. Ma emberek többsége ez.
2020. máj. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves elős válaszoló:


Csakis azért vagyok vele, mert ha minden szép, akkor a tenyerén hordoz, meg minden. Szeretjük egymást nagyon, amúgy máshogy nem is lennék együtt vele, meg tisztel, meg tényleg minden megvan, de ez katasztrófa.


Vannak napok, hetek, mikor önti rám ezt, és kikészít, pedig szeretnivaló ember ettől függetlenül. És tudod, néha fent, néha lent, mostanában meg én már csak lent, mert besokalltam. És most vacilálok mi a fene legyen. Nehés túllépni egyszerűen.

2020. máj. 24. 19:00
 4/8 A kérdező kommentje:
Nehéz*
2020. máj. 24. 19:00
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én addig lépnék amíg ilyen fiatal vagy és amíg nincs gyerek. Utána szinte esélytelen, hogy elhagyd, ha most nem tudod.
2020. máj. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez a tipikus bántalmazó kapcsolat kezdete, már most is függö vagy, de még látod a problémák egy részét.

Idövel egyre kevésbé tudsz kitörni ebböl, és az életedet teszed tönkre vele.

2020. máj. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
Nárcisztikus.
2020. máj. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
Egyáltalán nem nárcisztikus. Vannak olyan emberek, akik egyáltalán nem érzékelnek dolgokat problémának, mármint olyanokat amit a másik meg igen. A problémák jellege nagyon meghatározza, hogy hogyan reagál a másik. Ilyen esetben az lehet a megoldás, hogy nem problémákat mondasz, hanem megoldási lehetőségeket vázolsz, amiből választania kell. Tehát nem az a kérdés, hogy mi legyen az ebéd, hanem az, hogy babgulyást csináljak vagy rántott húst. És ebből sokkal egyszerűbb választani.
2020. máj. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!